نگاهی به اخبار Nifty

فروش زمین مجازی ۲/۵ میلیون دلاری

گروه متاورس زمین های زیادی را تصاحب کرده است و اعلام کرده است که قصد ندارد خرید قطعات زمین متاورس را در پلتفرم های مختلف متاورس متوقف کند.

فروش زمین مجازی ۲/۵ میلیون دلاری

Metaverse Group که مقر آن در Decentraland است، در۲۳ نوامبر اعلام کرد.که آنچه را که “بزرگترین تصاحب زمین Metaverse در تاریخ” می نامد را تکمیل کرده است.

زیرمجموعه Tokens.com 116 قطعه زمین “در قلب منطقه خیابان مد” در دسنترالند گرفت. مساحت کل زمین خریداری شده معادل ۶۰۹۰ فوت مربع زمین با هزینه ۶۱۸۰۰۰ توکن MANA به ارزش حدود ۲٫۵ میلیون دلار است.

گروه Metaverse قصد دارد این املاک را برای نمایش مد و تجارت توسعه دهد. همچنین با برندهای مد به دنبال گسترش حضور خود در Metaverse، به ویژه در Decentraland، مشارکت خواهد داشت. سام همیلتون، رئیس محتوا در بنیاد دسنترالند، گفت: «مد منطقه عظیم بعدی برای رشد در متاورس است.

از زمانی که Tokens.com به سهامدار اصلی آن تبدیل شد، این اولین معامله از سوی گروه متاورس است. شرکت سرمایه گذاری بلاک چین فهرست شده در کانادا در ماه ۱۷نوامبر ۲٫۷۵ میلیون دلار در Metaverse Group سرمایه گذاری کرد.تا کنترل سهام خود را از ۵۰ درصد به ۷۰ درصد افزایش دهد. گروه Metaverse قصد دارد از این سرمایه برای خرید زمین های بیشتر در Metaverses مانند Decentraland، Somnium Space، The Sandbox، Cryptovoxels و Upland استفاده کند.

MetaSoccer سرمایه جمع آوری می کند

MetaSoccer 2.2 میلیون دلار برای راه اندازی بازی های فوتبال و یک پلت فرم مدیریت باشگاه فوتبال در Metaverse جمع آوری کرده است.

این افزایش توسط Play Ventures، Defiance Capital، Parafi Capital، DAO Maker، Kyros Ventures، Metrix Capital، و Peech Capital هدایت شد.

MetaSoccer به کاربران اجازه می دهد تا تیم های فوتبال مجازی را جمع آوری کنند و مسابقات را انجام دهند یا تیم را در طول یک فصل مدیریت کنند. بازی Play to Earn (P2E) به کاربران این امکان را می دهد تا با معامله با بازیکنان، برنده شدن در مسابقات و دریافت حمایت مالی در پلتفرم، توکن های MSU را به دست آورند.

پاتکسی باریوس، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل MetaSoccer، گفت که می خواهد “نسل جدیدی از بازیکنان و باشگاه های فوتبال بومی دیجیتالی ایجاد کند که رتبه های مشابهی با لیگ های حرفه ای فوتبال کسب کنند.”

استودیوی تایم برای راه اندازی Robotos NFTs

استودیوی تایم، بازوی تولید تلویزیون و فیلم مجله تایم، در حال توسعه یک سریال کودکانه بر اساس مجموعه Robotos NFT پابلو استنلی است.

مجموعه Robotos NFT دارای ۱۰۰۰۰ “droid” تولید شده به طور تصادفی است که از بیش از ۱۷۰ ویژگی کنار هم قرار گرفته اند.

این حرکت به فضای NFT بخشی از استراتژی استودیو برای توسعه و تولید تکنیک‌های داستان‌گویی نوآورانه در کانال‌های رسانه‌ای مختلف است. کیت آ. گروسمن رئیس تایم گفت:

«IP بسیار باورنکردنی در فضای NFT در حال توسعه است. ما به نقشی که Time می‌تواند با ارائه پلتفرم و دسترسی به رسانه‌های جایگزین برای این سازندگان بازی کند، افتخار می‌کنیم.»

تایم از NFT استقبال کرده است و مجموعه TIMEpieces NFT خود را در ۲۳ سپتامبر راه اندازی کرد که شامل تصاویر ثابت و انیمیشن هایی با موضوع “ساختن آینده ای بهتر” بود.

CryptoDragons Eggs به قیمت ۵۵۹ ETH به فروش می رسد

CryptoDragons کل دور دوم ۱۰۰۰ “تخم اژدها” خود را به مبلغ ۵۵۹ ETH (2.3 میلیون دلار) در نوامبر فروخت. ساعت۲۲ ۷:۳۰ عصر UTC

CryptoDragons یک مجموعه NFT از تخم ها است که در نهایت به اژدها تبدیل می شود. این پروژه در سپتامبر ۲۰۲۱ راه اندازی شد و تاکنون ۱۵۰۰ تخم فروخته است.

دور دوم رزرو برای Eggs شامل ۹۹۸ تخم تصادفی، ۱ Epic Egg و ۱ Legendary Egg بود. The Legendary Egg به قیمت ۵۰ ETH (212000 دلار) فروخته شد. CryptoDragon ادعا می کند که فروش یک رکورد جهانی جدید برای NFT در اولین دور پیش فروش به ثبت رساند.

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران این پروژه، ناری، گفت: “ما از جامعه خود برای یک دور موفق دیگر سپاسگزاریم.”

مطلب مرتبط: Sotheby’s Metaverse آخرین و بزرگترین حراج خیریه NFT را اعلام کرد.

CryptoDragons اولین دور بازی Eggs خود را به قیمت ۱۴۲ ETH (603000 دلار) به فروش رساند.

سایر اخبار Nifty

رویال ۵۵ میلیون دلار در دور سری A سرمایه جذب کرده است. پلتفرم موسیقی زنجیره ای که توسط جی دی راس و دی جی جاستین بلاو تأسیس شد، دوری را که توسط آندریسن هوروویتز رهبری می شد، پایان داد.

کاربران توییتر و دیسکورد می توانند NFT ها را از طریق پلتفرم پخش موسیقی Audius جاسازی کنند. هدف از عملکرد “جاسازی شده” بهبود تعامل طرفداران از طریق استفاده از NFT و ادغام وب ۳٫۰ است.