سرمایه گذاران نهادی به سمت اتریوم

فروش ۵۰۰۰ بیت کوین استخراج شده در یک هفته

بازارهای رمزنگاری با افت روبرو هستند ، بیت کوین برای اولین بار از 23 مه زیر 33،000 دلار سقوط کرد ، همچنین اتریوم به طور مشابه به زیر 2500 دلار سقوط کرد.

بازارهای رمزنگاری با افت روبرو هستند ، بیت کوین برای اولین بار از ۲۳ مه زیر ۳۳،۰۰۰ دلار سقوط کرد ، همچنین Ethereum به طور مشابه زیر ۲۵۰۰ دلار سقوط کرد.

حرکت نزولی در حالی است که شاخص های نزولی همچنان برای بیت کوین انباشته می شوند ، تحلیلگر مشهور ویلیام کلمنته III مشخص کرد که استخراج کننده ها بیش از ۵۰۰۰ BTC در هفته گذشته فروخته اند – ارزش تقریبی ۱۶۴ میلیون دلار با قیمت های فعلی.

معدن کاران در هفته گذشته بیش از ۵۰۰۰ BTC فروخته اند

pic.twitter.com/5pEvLgIls2

— William Clemente III (@WClementeIII) June 7, 2021

تیموتی پیترسون ، نویسنده رمزنگاری ، همچنین تأکید کرد که قیمت BTC برای ۱۷ روز متوالی زیر میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) باقی مانده است.

وی اظهار داشت: “این معیار * همیشه * پایان گاو نر و آغاز بازار خرس را نشان می دهد.”

قیمت # بیت کوین برای ۱۷ روز متوالی و شمارش به زیر ۲۰۰-SMA کاهش یافته است. این معیار * همیشه * پایان یک گاو نر و شروع بازار خرس را نشان می دهد.

pic.twitter.com/6dpiFbUI7A

— Timothy Peterson (@nsquaredcrypto) June 7, 2021

اگرچه به نظر می رسد بازارها یک پرش کوچک در طی روز دارند – با BTC در حال حاضر نزدیک به ۳۳۰۰۰ دلار معامله می شود و پس از سقوط به ۳۲،۴۰۰ دلار و ETH در حال حاضر دست خود را برای $ ۲،۵۰۰ تغییر می دهد پس از پشت سر گذاشتن پایین ترین سطح از حدود ۲۴۳۰ $ – هر دو بازار از زمان ارسال تقریبا ۱۵٪ خراب شده اند در ۳ ژوئن ۳۹٫۶۰۰ دلار و ۲۹۰۰ دلار بالاترین قیمت های محلی مربوطه.

با این حال ، در حالی که اتر و بیت کوین طی هفته های اخیر ارزش خود را کاهش داده اند ، جریان سرمایه برای محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی به سمت اتر متمرکز هستند.

طبق گزارشی از ۷ ژوئن از CoinShares ، محصولات سرمایه گذاری بیت کوین در هفته گذشته شاهد رکورد خروجی ۱۴۱ میلیارد دلار بوده در حالی که محصولات اتر ۲۲ میلیون دلار ورودی داشته است.

رکورد اتریوم در دارایی تحت مدیریت سرمایه گذاران

نظر ترامپ راجع به بیت کوین