شتاب در هارد فورک لندن

قیمت اتریوم بالاترین سطح ۲ هفته اخیر

اتریوم روز یکشنبه با بیش از 6/5٪ افزایش به 2370 دلار رسید که بالاترین میزان در طی دو هفته اخیر است. حجم تجارت آخر هفته به طور مشخص پایین بود و کمی بیش از 18 میلیارد دلار بود.

انقضا گزینه های ۲۳۰ میلیون دلاری اتریوم (ETH) در روز جمعه به نظر می رسد حداقل لحظه ای احساس بازار را به نفع گاوها تغییر داده است ، زیرا سرمایه گذاران با احتیاط نسبت به آینده فورک لندن و احتمال استقرار بیت کوین (BTC) در پایین ترین حد خوش بین هستند .

به روز رسانی قیمت اتریوم

طبق گزارش Cointelegraph Markets Pro اتریوم ETH روز یکشنبه با بیش از ۶٫۵٪ افزایش به ۲۳۷۰ دلار رسید که بالاترین میزان در طی دو هفته است. حجم تجارت آخر هفته به طور مشخص پایین بود و کمی بیش از ۱۸ میلیارد دلار بود.

قیمت اتریوم بالاترین سطح 2 هفته اخیر

قیمت اتریوم روز یکشنبه با افزایش صعودی روبرو می شود. منبع: Cointelegraph Markets Pro

در ارزش های فعلی ، سرمایه کل اتر ۲۷۴٫۸ میلیارد دلار است.

بازار DeFi ، که عمدتا در بالای Ethereum ساخته شده است ، یکشنبه رشد ۹ درصدی را تجربه کرد. طبق اطلاعات Coingecko ، ارزش کل سکه های DeFi 67.3 میلیارد دلار است.

در همین حال ، قیمت بیت کوین با رشد ۲٫۶ درصدی از ۳۵،۶۰۰ دلار عبور کرد.

نبرد بین گاوها و خرس ها در بازار گزینه ها ماه گذشته به نمایش درآمد ، هر دو اردوگاه انتظار نوسانات شدید قیمت برای اتر را داشتند که جمعه منقضی شود. همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، سطح قیمت ۲۲۰۰ دلار جایی است که گاوها شروع به افزایش برتری می کنند ، و این به نسبت گزینه های تماس به گزینه های خرید مشهود است.

هارد فورک اندن

هارد فورک Ethereum’s London اتریوم لندن ، که شامل EIP 1559 بسیار مورد انتظار است ، از ۲۴ ژوئن در شبکه آزمایش Ropsten راه اندازی شد و زمینه را برای اجرای شبکه اصلی در اواخر ماه جولای فراهم کند.

پیش بینی می شود که هارد فورک به لطف چندین نسخه پیشنهادی ، از جمله انتقال به اجماع اثبات سهام دوستدار محیط زیست و ویژگی جدید “کمبود”  که باعث کاهش تعداد توکن های در گردش می شود ، تأثیر مثبتی بر ارزش اتریوم داشته

تحلیلگران انتظار دارند که سرمایه گذاران میزان مواجهه خود با اتریوم ETH را که منجر به هارد فورک می شود افزایش دهند. داده های زنجیره ای حاکی از آن است که اتریوم هفته گذشته بیش از ۷۵۰،۰۰۰ آدرس فعال را ثبت کرده است که بیش از بیت کوین با اختلاف قابل توجهی ثبت شده است.

شرکت تجزیه و تحلیل سانتیمنت ، که داده ها را ارائه می دهد ، گزارش فعال آدرس را  “تاریخی” توصیف کرد.

در روزی که تاریخ برای اولین بار اتریوم خود را نشان داد و از  بیت کوین در آدرس های فعال روزانه برای اولین بار پیشی گرفت  ،آلت کوین ها به این بازی آمدند.  KSM ، COMP و  ZIL از جمله بسیاری از پروژه هایی که در این بازارها بودند ، در حالی که بیت کوین در حدود ۳۴٫۵ هزار دلار بود.

https://t.co/cwjGvrLLeX pic.twitter.com/3AFQ0MHbcT

– ساننتیمنت (santimentfeed) بیست و نهم ژوئن ۲۰۲۱

مبادله توکن در بستر اتریوم با پشتیبانی یونی سوآپ

اتریوم و رکورد خروج ۵۰ میلیون دلاری