آیا صعود بیت کوین ادامه دارد؟

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته

آیا بیت کوین با رد کردن قیمت 59000هزار دلار حرکتی برای پایین آمدن طولانی مدت دارد؟

امروز قیمت بیت کوین در محدوده ۵۶۴۸۲ دلار – ۵۹ دلار حرکت کرد که نشانگر نوسانات متوسط ​​است. حجم معاملات ۲۴ ساعته تقریبا ۶ درصد کاهش یافته و در مجموع ۶۴٫۵ میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سقف بازار با مارک ۱٫۱ تریلیون دلار معامله می شود و در نتیجه این ارز۴۳٫۷۴ درصد بر بازار تسلط دارد.

در حالی که اتریوم بیش از ۴ درصد رشد کرده است . در میان بهترین بازیگران Stellar با تقریبا ۲۰ درصد سود در صدر قرار دارد . بقیه altcoin های عمده در بین نتایج Ethereum و Stellar قرار می گیرند با این حال احساس کلی صعودی این ارز همچنان قوی است.

 قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته

 

بازار کل در طی هفته گذشته پس از افت شدید در اواسط ماه آوریل هنگامی که BTC / USD بیش از ۲۵ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی ۶۵،۰۰۰ دلار افت کرد ، روند مثبت خود را ادامه داد. و پس از ایجاد یک پایه ثابت برای ادغام قیمت های حدود ۴۹۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰ دلار ، بازار از ۲۶ آوریل شروع به افزایش فشار کرد.

بنابراین در هفته گذشته ، بیت کوین به آرامی به سمت مقاومت ۵۹۰۰۰ $ معامله شد. پس از چندین بار تلاش برای حرکت در بالاتر از این قیمت در ۸ می ، بیت کوین کمی بالاتر از $ ۵۹،۵۰۰ معامله شد . ازآن به بعد ، بیت کوین اقدام به اصلاح مجدد کرد و پایین ترین سطح خود را بالای حمایت ۵۶،۰۰۰ دلاری تعیین کرد ، که نشان می دهد بازار همچنان روند صعودی دارد.

ولیکن در حال حاضر ، قیمت بیت کوین توان صعودی بیشتر را رد کرده است ،که نشان می دهد شاهد اصلاح دیگری برای پایین آمدن از پایین ترین سطح خود باشد . وهمچنین این انتظار را هم داریم که بیت کوین تلاش دیگری برای شکستن منطقه مقاومت ۵۹۰۰۰ تا ۵۹،۵۰۰ دلار انجام دهد و به سمت هدف بعدی ۶۱،۰۰۰ دلار فشار آورد