دن ایوز از اوراق بهادار ودبوش

قیمت فایل کوین ممکن است طی ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده دو برابر شود

دن ایوز از ودبوش اوراق بهادار می گوید: شبکه ذخیره سازی Filecoin امیدوار کننده ترین نوآوری است که از صنعت رمزنگاری حاصل میشود .

Filecoin یک پروتکل غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد فضای ذخیره سازی اضافی را در رایانه خود اجاره کنند.

یک تحلیلگر به دلیل موارد احتمالی استفاده از این نوآوری برای غول های بزرگ فناوری ، آن را نوید آورترین نوآوری در رمزنگاری می داند.

دن ایوز ، مدیر عامل شرکت تحقیقاتی سهام Wedbush Securities ، به دلیل پوشش دهی و حمایت سهام بزرگ فناوری مانند اپل ، تسلا و مایکروسافت مشهور است . اما هفته گذشته، او در یادداشتی در یک روز قبل از عرضه سهام صرافی کوین بیس ، این اظهار نظر را افشا کرد :

“ما معتقدیم تعداد بسیاری از مدل های تجاری به این بازار جهت ایجاد فرصت به خود روی آورده اند،  که Filecoin یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین استراتژی های قابل توجه است که ما در بازار دیده ایم. “

تعریف کوتاهی از Filecoin

Filecoin یک پروتکل ذخیره سازی غیرمتمرکز داده است . برخلاف سایر بلاک چین ها ، این امکان را برای هر کسی فراهم می کند که فضای ذخیره سازی اضافی را در رایانه خود را به دیگران اجاره دهد و هر کسی می تواند هزینه فضای ذخیره سازی را در شبکه Filecoin یپردازد و از آن استفاده کند. این اتفاقات و استراتژی ها Filecoin را به یک خزانه بزرگ داده و دیتا تبدیل می کند، و به همین دلیل دن ایوز آن را بزرگترین نوآوری رمزنگاری تاکنون می داند.