افزایش قیمت بیت کوین

قیمت ۵۰ هزار دلاری بیت کوین از ماه می

از زمان سقوط به محدوده 29000 دلار در اواخر ماه ژوئن ، قیمت بیت کوین بیش از 72 درصد بازیابی شده است.

قیمت ۵۰ هزار دلاری بیت کوین از ماه می

قیمت بیت کوین (BTC) در اواخر روز یکشنبه بازگشت و برای اولین بار از ماه مه ۵۰،۰۰۰ دلار را لمس کرد و نشان داد که بازار گاو به سرعت به مرحله دوم خود نزدیک می شود.

به گفته Cointelegraph Markets Pro ، قیمت بیت کوین در Bitstamp با ۳ درصد افزایش در روز به ۵۰،۲۷۰٫۰۰ دلار رسید. ارزش بازار بزرگترین ارز رمزنگاری شده ۹۴۳ میلیارد دلار است.

قیمت 50 هزار دلاری بیت کوین از ماه می

قیمت بیت کوین در Bitstamp: Cointelegraph Markets Pro به طور خلاصه بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار متغیر است

معیارهای زنجیره ای اخیراً پیشنهاد کرده اند که فشار عرضه قریب الوقوع است ، زیرا دارندگان و موسسات بلندمدت دارایی های بیت کوین خود را تقویت می کنند در حالی که قیمت ها با تخفیف باقی می مانند. یک سری پایین ترین سطح و یک سیگنال بسته مثبت روزانه از زمان معامله در محدوده پایین ۳۰،۰۰۰ دلار برای BTC شتاب گرفته است.

در همین حال ، شاخص Bitcoin Fear & Greed ، که بر اساس تجزیه و تحلیل احساسات چند عاملی است ، در کمتر از یک ماه از “ترس شدید” به “طمع شدید” تبدیل شده است.

قیمت 50 هزار دلاری بیت کوین از ماه می

احساسات بیت کوین در این ماه مثبت شده است. منبع: alternative.me

به نظر Coingecko ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در این ماه دچار تغییراتی شده است و مجموع سرمایه گذاری رمزنگاری شده در حال حاضر تقریباً ۲٫۲ تریلیون دلار است. در مقابل ، caplitazation رمزنگاری شده در عمق روند نزولی بازار ژوئیه به زیر ۱٫۳ تریلیون دلار کاهش یافت.

در حالی که بیت کوین در ابتدای این ماه در آغاز بهبود بازار ارزهای دیجیتال بود ، از آن زمان بسیاری از آلت کوین ها افزایش یافته اند. در زمان نگارش این مقاله ، کاردانو (ADA) ، پولکادوت (DOT) و سولانا (SOL) همگی در هفته دستاوردهای دو رقمی داشتند.