تمرکز بر راه حل های انرژی سبز

قیمت (PERL) پرلین ۱۰۰٪ افزایش می یابد.

قیمت رمزارز پرلین پس از انتشار یک پلت فرم متمرکز بر محیط زیست که اعتبارات کربن را در اختیار کاربران قرار می دهد ، با رشد 100 درصدی روند نزولی بازار را خنثی کرد.

ایجاد شتاب و جلب توجه سرمایه گذاران می تواند در بهترین زمانها در بازار ارزهای رمزنگاری شده یک چالش باشد و وقتی بازارها متلاشی شوند مانند کل اکوسیستم رمزنگاری در چند ماه گذشته ، این یک چالش بزرگتر است.

علیرغم رکود اخیر ، پرلین (PERL) که موفق شده ۱۴۰ درصد از پایین ترین سطح ۰٫۰۵۲ دلار در ۸ ژوئن به بالاترین سطح ۰٫۱۳۴ دلار در ۱۸ ژوئن برسد ، زیرا میانگین معاملات ۲۴ ساعته از ۳ میلیون دلار به ۱۲۲ میلیون دلار رسیده است.

قیمت (PERL) پرلین  100٪ افزایش می یابد.

نمودار ۴ ساعته PERL / USDT. منبع: TradingView

سه دلیل افزایش قیمت و تقاضا برای PERL شامل انتشار دفتر ثبت نام PERL.eco ، راه اندازی PerlinX در زنجیره هوشمند Binance و گزینه های جذاب staking است که به دارندگان توکن ها اجازه می دهد تا بازدهی از ارزهای رمزپایه مختلف کسب کنند.

ثبت دارایی های بیولوژیکی در دنیای واقعی

تجمع PERL در ۶ ژوئن و ۱۴ ژوئن در پاسخ به انتشار PERL.eco ، “دفتر ثبت اکوسیستم سیاره ای” است که امکان علامت گذاری دارایی های زیست زیست شناسی در دنیای واقعی را فراهم می کند.

طبق صفحه وبلاگ پروژه ، PERL.eco “تلاشی برای دموکراتیک کردن اقتصاد زیست کره از طریق استخرهای نقدینگی و توزیع اعتبارات تنوع زیستی و اعتبارات کربن به بودجه غیرمتمرکز است.”

به عنوان یک انگیزه اضافی برای نگهداری PERL ، قطب های مختلف اعتبار کربن توکن شده به کیف پول های PERL توزیع می شود که می تواند توسط دارندگان توکن برای “جبران اثر کربن آنها یا تجارت در استخر نقدینگی هنگام انتشار توکن” استفاده شود.

PERL همچنین به عنوان رمز حاکمیت DAO استفاده خواهد شد ، دارندگان را قادر می سازد در مورد مدل توزیع و هزینه رای دهند و همچنین در سایر تصمیمات مهم که بر اکوسیستم تأثیر می گذارند ، رای دهند.

 

ادغام Binance Smart Chain منجر به کاهش هزینه ها می شود

عامل دوم افزایش PERL ، اواسط آوریل راه اندازی پروتکل های رابط کاربری DeFi PerlinX در زنجیره هوشمند Binance) BSC) بود ، حرکتی که در تلاش برای کمک به کاهش هزینه های معامله انجام شد.

فعالیت در BSC همچنین به استخرهای نقدینگی PerlinX اجازه داد تا در PancakeSwap ذکر شوند و به افزایش تعداد فرصت های کشاورزی در دسترس جامعه PerlinX کمک کرد.

به عنوان یک پاداش بیشتر برای ارائه دهندگان نقدینگی PERL ، بازدهی کسب شده در PancakeSwap در توکن CAKE بومی پروتکل پرداخت می شود که می تواند مجدداً در استخر Perlin قرار گیرد تا PERL را به عنوان یک نوع سود مرکب کسب کند.

برای دارندگان PERL که می خواهند در شبکه Ethereum (ETH) باقی بمانند ، سیستم عامل PerlinX چندین گزینه برای بدست آوردن بازده از جمله سهام ساده و همچنین استخرهای نقدینگی بین PERL و Ether پیچیده (WETH) ، Binance USD (BUSD) ، Balancer ( BAL) ، Dai (DAI) و ارز USD ) USDC).

طبق داده های Cointelegraph Markets Pro ، مدتی است شرایط بازار PERL مطلوب بوده است.

امتیاز VORTECS، ، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

 قیمت( PERL ) پرلین 100٪ افزایش می یابد.

VORTECS ™ امتیاز (سبز) در مقابل قیمت PERL. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، امتیاز VORTECS P برای PERL در بیشتر ۷ روز گذشته در سبز بوده و در ۱۴ ژوئن نمره ۶۷ را ثبت کرده است ، تقریبا ده ساعت قبل از افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت در دو روز آینده .

با توجه به جنبش انرژی سبز و نگرانی های مربوط به افزایش میزان دی اکسیدکربن در جو در راس بحث های جهانی ، پروژه های بلاکچین که راه حل های مفیدی مانند پرلین و پلت فرم PERL.eco آن ارائه می دهند احتمالاً مورد توجه بیشتری قرار می گیرند.

توجه:هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

تحلیل تکنیکال شاخص کل رمز ارز ها ; ۲۳ خرداد