اهرم نوآوری پاراگوئه

لایحه بیت کوین در کنگره پاراگوئه

لایحه بیت کوین ممکن است پیشنهاد کند پاراگوئه باید رمزنگاری را به عنوان یک پول قانونی معرفی کند.

پاراگوئه در صف پیگیری السالوادور است زیرا دو قانونگذار پاراگوئه گفته اند که لایحه بیت کوین را در ۱۴ ژوئیه به کنگره ارائه خواهد کرد.

السالوادور ، کشور کوچک آمریکای لاتین در ژوئن  اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان یک مجوز قانونی تصویب کرد. پاراگوئه ممکن است در صف بعدی باشد که دارایی دیجیتال را به عنوان یک ارز تصویب کند.

مرتبط: احتمال تصویب قانون بیت کوین توسط رئیس جمهور السالوادور

هر دو قانونگذار ، کارلیتوس رجالا و سناتور فرناندو سیلوا فاستی ، ضرورت تدوین استراتژی منسجم دارایی دیجیتال برای پاراگوئه را تأکید کردند.

رجالا روز جمعه در توییتی نوشت: “من اینجا هستم تا پاراگوئه را متحد کنم” و افزود که او و همکار قانونگذارش در حال برنامه ریزی هستند که “یک سورپرایز بزرگ برای پاراگوئه و جهان” داشته باشد.

من اینجا هستم تا پاراگوئه را متحد کنم … به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم با سناتورFSilvaFacetti اسکناس # بیت کوین را در روز چهارشنبه ۱۴ ژوئیه ارائه دهیم!
با ما همراه باشید زیرا یک سورپرایز بزرگ برای پاراگوئه و جهان وجود دارد. چیزی غول پیکر در راه است 🌍 # Bitcoin # btc

– Carlitos Rejala (@ carlitosrejala) 9 ژوئیه ۲۰۲۱

وی در توییت خود به محتوای این لایحه اشاره نکرد ، با این حال گفته می شود که برخی از قانونگذاران در این کشور می خواهند پاراگوئه از السالوادور پیروی کند تا بیت کوین را به عنوان یک پول قانونی معرفی کند.

Rejala پیش از این در توییتر گفته بود که پاراگوئه سرانجام از دارایی های دیجیتال استفاده خواهد کرد تا به نوآوری در کشور قبل از جهان کمک کند.

پیش از این نیز ، پاراگوئه ادامه دادن به السالوادور را رد کرده بود و خاطرنشان کرد که آنها فقط نگران این هستند که چگونه می توانند رمزنگاری را در کشور خود تنظیم کنند. با این حال ، گزارش های مربوط در مورد لایحه بیت کوین یک اتفاق استقبال آمیز است.

مطالب پیش بینی شده در لایحه بیت کوین Bitcoin Rejala

با پیش بینی نظرات قبلی وی ، به راحتی می توان حدس زد که لایحه پیش رو بیت کوین معرفی خواهد کرد که چگونه پاراگوئه می تواند به یک مرکز پیشرو برای سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده خارجی ، مشاغل و شاید حتی استخراج کنندگان بیت کوین تبدیل شود. این جایی است که مقررات پذیرش بیت کوین به عنوان خسارت قانونی در لایحه بیت کوین ظاهر می شود.

آمریکای لاتین به عنوان یک قاره در حال ظهور است به عنوان مکانی که می توان آن را به عنوان پایتخت ارز رمزنگاری شده توصیف کرد. عمدتا ، این به دلیل فشارهای اقتصادی و مالی محلی به ویژه در کشورهایی مانند آرژانتین ، ونزوئلا و مکزیک است.

در حال حاضر ، حداقل دو تک شاخ ارز رمزنگاری شده در آمریکای لاتین واقع شده است.

بازارهای کم نقدینگی بلای جان بیت کوین