DeFi کاندیدای کنگره شد

لایحه زیرساخت هنوز قابل اصلاح است

Matt West ، توسعه دهنده DeFi در شب و نامزد دموکرات ها در روز، معتقد است که هنوز زمان برای اصلاح مقررات ضد رمزنگاری و لایحه زیرساخت ایالات متحده وجود دارد.

لایحه زیرساخت هنوز قابل اصلاح است

لایحه زیرساخت امروز صبح توسط رئیس جمهور جو بایدن به تصویب رسید و این قانون بدون اصلاح مقررات گسترده ای که می تواند الزامات گزارش دهی سخت گیرانه ای را برای اعتبار سنجی شبکه های رمزنگاری و توسعه دهندگان نرم افزار اعمال کند، به تصویب رسید.که این خبر جنجال برانگیز در ایالات متحده شده است.

مرتبط: تصویب لایحه مجلس با مالیات کریپتو در آمریکا

با این حال، مت وست، استراتژیست DeFi که نامزد دموکرات کنگره شده است، معتقد است که هنوز زمان برای عقب نشینی وجود دارد.

وست در گفتگو با کوین تلگراف گفت: برداشت من از این لایحه این است که امضا شده است اما هنوز اجرایی نشده است.

مرتبط: بیانیه زیرساخت های مجلس سنا نادیده گرفته شد

جامعه رمزنگاری مشکل خاصی با بخش ۶۰۵۰II قانون دو حزبی دارد که گزارش نکردن تراکنش‌های دارایی‌های دیجیتال را یک جرم کیفری می‌داند.

وست، که در غیر این صورت از این لایحه حمایت می‌کند، می‌گوید که بخش ۶۰۵۰II «کلاً منطقی» نیست و با استناد به قوانین جدیدی ، فروشندگان NFT را ملزم می‌کند شناسه مالیاتی و شماره تأمین اجتماعی خریداران بالقوه را بدانند.

او گفت: «همه این جزئیات بسیار تهاجمی است»، و افزود که «واقعاً نشان‌دهنده این است که چگونه افراد در فضای کنگره در حال قانون‌گذاری درباره موضوعاتی هستند که به طور کامل درک درستی از آنها ندارند».

وست از نمایندگان کنگره خود از هر دو حزب بزرگ سیاسی خواست که “خود را در مورد مسائل ظریفی که ممکن است ندیده باشند” آموزش دهند و مقررات را با دقت در نظر بگیرند.

در حال حاضر یکسری افراد در کنگره هستند که سعی می کنند قوانینی را در مورد چیزهایی که لزوماً درک نمی کنند تصویب کنند. و به همین دلیل، مقرراتی را می بینید که واقعاً منطقی نیستند.»

وی افزود: “ارز رمزنگاری نباید یک موضوع جناحی باشد. برای این کار خیلی بزرگ است.”

وست ماه گذشته در ۱۲ اکتبر اعلام کرد که در انتخابات مقدماتی دموکرات ها که برای ۱۷ می ۲۰۲۲ برای ناحیه ششم کنگره اورگان برنامه ریزی شده است، در برابر لورت اسمیت و دری جکسون نامزد خواهد شد.

در صورت انتخاب، وست می‌گوید که “برای اصلاح با لایحه دیگری برای خنثی کردن کارهایی که در حال حاضر واگذار شده مبارزه خواهد کرد.”

در سال ۲۰۱۵، وست وارد هکاتون EVEOnline شد و تیم او جایزه Yearn را برای استراتژی خرک‌های Hedrick بردند. او از آن زمان به عنوان یک استراتژیست در Yearn فعالیت می کند و در ساعات غیرفعالش به صورت پاره وقت کار می کند در حالی که به طور تمام وقت به عنوان مهندس در اینتل کار می کند. او اخیراً برای راه‌اندازی کمپین خود از Yearn فاصله گرفته است.