پاسخ بانک لندن به تقاضا ها

لیست شدن دوج کوین در اپلیکیشن Revolut

سرویس بانکداری دیجیتال مستقر در انگلستان ریوالوت در پاسخ به تقاضای گسترده کاربران خود ، دوج کوین را به لیست ارز دیجیتال خود اضافه کرد.

DOGE سی امین ارز دیجیتال در سیستم عامل Revolut

دوج کوین در Revolut

سرویس بانکداری دیجیتال مستقر در انگلستان Revolut در پاسخ به تقاضای گسترده کاربران خود ، دوج کوین dogecoin را به لیست ارز دیجیتال خود اضافه کرد.

اگرچه از ۷ مه این شرکت تازه در حال انجام آزمایش بود تا اطمینان حاصل کند که به روزرسانی بدون مشکل انجام می شود.

اپلیکیشن Revolut، یک سیستم بانکداری دیجیتال انگلستان است که به صورت جهانی به منظور مبادلات حساب‌‌های ارزی و انتقال وجه گسترده، به مشتریان شخصی یا کاری خدمات ارائه می‌‌دهند.

لیست شدن دوج کوین در اپلیکیشن Revolut

قیمت dogecoin در سال ۲۰۱۳ که به عنوان یک شوخی ایجاد شده بود ، پس از آنکه توسط میلیاردرهای ماسک و مارک کوبان مورد علاقه قرار گرفت ،

در ماه های اخیر پس از پامپ قیمت ناشی از صحبت های میلیاردرهای معروف، ایلان ماسک و مارک کوبان، قیمت دوج کوین افزایش چشمگیری داشته است. به گفته CoinGecko، این ارز رمزپایه در حال حاضر سرمایه بازاری در حدود ۹۰ میلیارد دلار دارد.

افزودن دوج کوین به Revolut 

اد کوپر ، رئیس رمزنگاری Revolut ، در ایمیلی بیان کرد :

یکی از محبوب ترین و بیشترین درخواست های کاربران طی چند ماه گذشته افزودن دوج کوین dogecoin بوده است و ما به تماس آن ها پاسخ داده ایم.

Revolut هر سه شنبه در برنامه ای که از اول ژوئن با افزودن هشت نشانه از جمله algorand and polygon آغاز شد ، ارز های جدیدی را اضافه می کند.

Revolut ، که گفته می شود به دنبال سرمایه گذاری بیشتر با ارزیابی ۱۰ میلیارد دلار است ، یک رهبر جهانی در بخش رو به رشد Neobank است.

Revolut یک جایگزین بانکی مبتنی بر برنامه است.Revolut با کارت چند ارزی و برنامه تلفن همراه ما به پول شما این اجازه را میدهد

بلافاصله با سهولت بصری پول ارسال ، خرج و مبادله کنید.

شما می توانید در ۳۰ ثانیه یک حساب کاربری تنظیم کنید و این امکان را برای شما فراهم می کند که فوراً نقل و انتقال پول رایگان را با ۲۶ ارز به بانک های سراسر جهان ارسال کنید.بدون داشتن هزینه در ۱۳۰ ارز با کارت Revolut بدون تماس هزینه کنید.و ارز را با نرخ بین بانکی در برنامه تبادل کنید.

این استارت آپ در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک برنامه و کارت که به مسافران امکان تبدیل ارزان و آسان ارزها را می دهد ، آغاز شد ، اما از آن زمان محصولات بسیاری از جمله تجارت سهام و ابزارهای سرمایه گذاری رمزنگاری را راه اندازی کرده است.

Revolut شروع به ارائه معاملات ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ کرد ، ولی منتقدان به دلیل عدم اجازه به مشتریان برای برداشت سهام خود در سایر صرافی ها این سیستم را مورد انتقاد قرار دادند.

در تاریخ ۶ مه ، Revolut اعلام کرد که پس از اضافه کردن ۱۱ نشانه جدید به ابزار ارز دیجیتال ، برای اولین بار امکان برداشت بیت کوین را فراهم می کند.

این شرکت همچنین در تلاش است تا مجوزهای بانکی را در بازارهای مختلف جهانی ، از جمله انگلستان و ایالات متحده به دست آورد. این در حال حاضر یک بانک مجاز در لیتوانی است.

تحلیل تکنیکال دوج کوین ; ۱۰ خرداد