صرافی کوین بیس مانند یک کیف پول

لیست شدن پولکادات و دوج کوین در کوین بیس

صرافی آمریکایی کوین بیس اعلام کرده است که توکن بومی بلاک چین پولکادات یعنی DOT را در پلتفرم معاملاتی خود لیست می‌کند.

صرافی آمریکایی کوین بیس اعلام کرده است که توکن بومی بلاک چین پولکادات یعنی DOT را در پلتفرم معاملاتی خود لیست می‌کند.

این صرافی از ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) برای کاربران خود امکان سپرده‌گذاری توکن DOT را فراهم کرده است و در ساعت ۲۰:۳۰ روز ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) نیز در صورت کافی‌بودن میزان نقدینگی، معاملات آن آغاز خواهد شد.

کوین بیس توضیح نداد که چرا لیست DOT را انتخاب کرده است. با این حال ، پولکادوت با سقف بازار ۲۳٫۱ میلیون دلار ، یکی از ارز دیجیتال بزرگ در بازار امروز است که آن را به عنوان دارایی مهمی برای کوین بیس در لیست های صرافی خود قرار داده است.

کوین بیس از پولکادات به عنوان بستری با عملکرد بالا برای معاملات بین زنجیره ای یاد کرد. و افزود که توکن DOT به عنوان رمز حکمرانی پولکادات عمل می کند برای ذخیره سازی و امنیت استفاده می شود و برای اتصال زنجیره های جدید به شبکه استفاده می شود.

صرافی کوین بیس یک شرکت تبادل دارایی‌های دیجیتالی جهانی است که محلی را جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال و همچنین اطلاعاتی در خصوص تراکنش‌هایی که جهت تایید وارد شبکه بلاک‌چین شده‌اند در اختیار شما قرار می‌دهد.

صرافی کوین بیس مانند یک کیف پول نیز عمل می‌کند. شما می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را در این صرافی ذخیره کنید. اپلیکیشن این صرافی قابلیت انجام معاملات بیت ‌کوین، اتریوم و بیت‌ کوین‌کش و لایت ‌کوین و همچنین سایر دارایی‌های دیجیتال و ارزهای فیات در ۳۲ کشور جهان را دارد.

پس از اعلام پشتیبانی کوین بیس پرو از DOGE، این ارز دیجیتال مبتنی بر میم تقریباً ۱۵٪ جهش یافت. یکی از غول‌های صرافی‌های ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده اعلام کرد DOGE را لیست خواهد کرد. کوین بیس در اعلامیه خود گفت دوج کوین اکنون در حوزه‌های قضایی پشتیبانی شده شرکت در دسترس است.

طبق این اعلامیه رسمی، تجارت دوج کوین با توجه به تامین نقدینگی آغاز می‌شود.  این ارز دیجیتال که به عنوان شوخی ایجاد شد اکنون بیش از ۵۰ میلیارد دلار سرمایه بازار دارد. این رقم دوج کوین را بالاتر از ریپل با ۴۷ میلیون سرمایه بازار قرار می دهد.

قیمت دوج کوین پس از اعلام لیست شدن در کوین بیس پرو افزایش یافت

دوج کوین پس از اعلامیه کوین بیس شاهد افزایش  قیمت خود بود. این ارز دیجیتال مبتنی بر میم در حال حاضر با افزایش قیمت به ۰٫۳۲۶ دلار به حجم سرمایه بازار بیش از ۵۱ میلیارد دلار دست یافته است. کوین بیس در اعلامیه خود جفت های معاملاتی دوج کوین را نیز ذکر کرده است.

“هنگامی که عرضه کافی DOGE بر روی سیستم عامل ایجاد شد معاملات در جفت های زیر آغاز خواهد شد. معاملات DOGE با سفارشات DOGE-USD، DOGE-BTC، DOGE-EUR، DOGE-GBP و DOGE-USDT در سه مرحله انجام می‌شود.”

DOGE امسال از نظر قیمت و پذیرش رشد چشمگیری داشته است. چندین سازمان شناخته شده در سراسر جهان، از جمله تیم بسکتبال دالاس موریکز (Dallas Mavericks) و ایربالتیک لاتویا (Latvia’s airBaltic) شروع به پذیرش دوج کوین به عنوان روش پرداخت.

پولکادات (polkadot) چیست؟