قوانین تهاجمی انتاریو به رمزارز ها

متوقف کردن عملیات Binance در انتاریو

سرکوب ارز رمزنگاری شده در انتاریو همچنان ادامه دارد که Binance قصد دارد عملیات خود را در 31 دسامبر 20201 پایان دهد.

روز گذشته هشدار از طرف مقررات نظارتی ژاپن باعث شد ، بایننس binance در بیانیه ای کوتاه اعلام کند که ارائه خدمات به کاربران مستقر در انتاریو را متوقف می کند.

“به عنوان بخشی از تلاش های ما برای تطابق مداوم ،بایننس binance شرایط استفاده خود را به روز کرده است تا ارائه دهد و انتاریو (کانادا) به یک حوزه قضایی محدود تبدیل شده است ، که از ۲۰۲۱-۰۶-۲۶ در ساعت ۳:۵۹:۵۹ صبح (UTC) اعمال می شود.

متاسفانه ، بایننس binance  دیگر نمی تواند به خدمات مستقر در کاربران انتاریو ادامه دهد. به کاربران مستقر در انتاریو توصیه می شود که اقدامات فوری را برای بستن موقعیت های فعال تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ انجام دهند. ”

بایننس تا زمان انتشار درخواستی برای اظهار نظر ارائه نداد.

در هفته های اخیر انتاریو به عنوان یکی از تهاجمی ترین تنظیم کننده های ارز رمزنگاری شده است. در ۱۹ آوریل ، تنظیم کننده دفترچه جدید و الزامات ثبت نام برای مبادلات ارزهای رمزپایه را معرفی کرد.

هفته گذشته کمیسیون اوراق بهادار انتاریو اعلام کرد که با برگزاری جلسات در مورد Bybit ارز رمزنگاری شده به “نقض” قانون کانادا منجر می شود. علاوه بر این ، تنظیم کننده در اوایل ماه علیه دو شرکت مرتبط با Kucoin گام برداشت:

OSC نوشت: “KuCoin با استفاده از یک پلت فرم معاملات ، دارایی رمزنگاری نشده ثبت نام می کند و انتاریایی ها را به استفاده از این سیستم تشویق می کند و به ساکنان انتاریو اجازه می دهد محصولات دارایی رمزنگاری شده را که دارای اوراق بهادار و مشتقات هستند تجارت کنند.”

تنظیم کننده های انتاریو تنها کسانی نیستند که فعالیت های بایننس binance را در حوزه قضایی خود از نزدیک بررسی کرده اند. روز جمعه ، آژانس خدمات مالی (FSA) ژاپن هشدار داد که بایننس ممکن است بدون مجوز در این کشور فعالیت کند.

این اخطار در پشت فرمان رئیس بانک ژاپن قرار گرفت که اوایل سال جاری بیت کوین را به عنوان “دارایی سوداگرانه” مورد انتقاد قرار داد.

کاربران binance  بایننس ژاپنی و کانادایی که نگران پایان سرویس در کشورهای خود هستند ، ممکن است راحت تر باشند زیرا می دانند که تجارت برای برخی از کاربران آمریکایی ماه ها در سایت اصلی بایننس ادامه داشت حتی پس از درخواست کاربران برای مهاجرت بایننس به US. بعلاوه ، مدیرعامل بایننس ، Changpeng Zhao اعتراف کرده است که آمریکایی ها روشهای “هوشمند” برای دور زدن ژئوفنس پیدا می کنند.

بانک بریتانیایی خرید رمزارز از صرافی‌ کراکن و بایننس را ممنوع کرد

زنجیره هوشمند بایننس (BSC)