اوماروا و احساسات ضد رمزنگاری

مخالفت دموکرات ها با نامزدی اوماروا در OCC

نامزدی Saule Omarova برای کنترل ارز با مخالفت‌های سیاستی از سوی دموکرات‌ها و اعضای کمیته بانکی سنا مواجه است.

مخالفت دموکرات ها با نامزدی اوماروا در OCC

طبق گزارش ها، گروهی متشکل از پنج سناتور دموکرات، نامزد جو بایدن، سائوله اوماروا، را برای ریاست دفتر کنترل ارز (OCC) رد کرده اند.

سه عضو کمیته بانکی سنا – سناتورهای جان تستر، مارک وارنر و کیریستن سینما – در یک تماس تلفنی با رئیس پانل، سناتور، ابتدا با نامزدی اوماروا به عنوان تنظیم کننده بانک مخالفت کردند. شرود براون، همانطور که توسط Axios گزارش شده است. اپوزیسیون بیشتر توسط سناتورهای جان هیکنلوپر و مارک کلی حمایت شد.

اوماروا به خاطر احساسات ضد رمزنگاری معروف است که قبلاً به عنوان مشاور ویژه برای سیاست تنظیم مقررات معاون وزیر امور مالی داخلی کار کرده است و در نتیجه ی مخالفت پنج دموکرات و همه جمهوری خواهان، نامزد کاخ سفید از سایر نامزدهای دموکرات می خواهد که به انتصاب او رأی دهند.

سناتورها از اوماروا در مورد نامزدی او در ۱۸نوامبر سؤال کردند. از جمله سناتور جان اوسف از جورجیا، که سوالات خاصی از اوماروا در مورد ارز دیجیتال داشت. نظرات او برخی از مزایایی را که ارز دیجیتال برای بازارهای مالی به ارمغان می آورد، تشخیص داد، اما او بر روی پتانسیل ارز دیجیتال برای تضعیف دلار آمریکا تمرکز کرد، جنبه هایی که کنترل کننده ارز، مسئولیت تنظیم آن را بر عهده دارد.

آنچه بعد اتفاق می افتد یکی از این دو چیز است. یا دولت بایدن سناتورهای دموکراتی را که به نامزدی اوماروا مخالف هستند متقاعد می کند که نظرشان را تغییر دهند، یا دولت نامزد جدیدی را برای تایید سنا انتخاب کند.

در ماه اکتبر، سناتور پت تومی، اوماروا را در مورد تز مارکسیسم گمشده‌اش تحت فشار قرار داد و در اوایل نوامبر، مایکل جی هسو، مدیر بازرسی ارز، تتر و بایننس را به عنوان بازیگران پرخطر در فضای بلاک چین معرفی کرد.

دفتر سناتور هیکن لوپر در دنور بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

شرود براون، رئیس کمیته امور بانکی، مسکن و شهرسازی سنا، با افزایش گرمای نظارتی، اخطاریه‌هایی را صادر کرد که در آن شرکت‌های رمزارز باید اطلاعات مربوط به حمایت از مصرف‌کننده و سرمایه‌گذار در استیبل کوین‌ها را منتشر کنند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، اخطار براون به Coinbase، Gemini، Paxos، TrustToken، Binance.US، Circle، Center، و Tether ارسال شد که اکنون باید اطلاعات درخواستی را تا ۰۳ دسامبر تحویل دهند. کسب‌وکارهای ارز دیجیتال باید اطلاعات مربوط به خرید، مبادله و ضرب استیبل کوین‌ها را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که شرکت‌ها تعداد توکن‌های در گردش و تعداد دفعاتی که کاربران آن‌ها را با دلار ایالات متحده مبادله می‌کنند را نیز به اشتراک بگذارند.به گفته این سناتور، سرمایه گذاران “ممکن است از پیچیدگی و ویژگی های متمایز و شرایط هر استیبل کوین قدردانی نکنند.” طبق نامه:

“من نگرانی های قابل توجهی در مورد شرایط غیر استاندارد قابل اعمال برای بازخرید استیبل کوین های خاص دارم، اینکه چگونه این شرایط با دارایی های سنتی متفاوت است و چگونه این شرایط ممکن است در پلتفرم های معاملاتی دارایی دیجیتال سازگار نباشد.”