جنسلر و حفاظت بیشتر از سرمایه گذاران رمزنگاری

مخالفت قانونگذار آمریکایی در مقابل حرکت اخیر SEC

پاتریک مک هنری ، قانونگذار آمریکایی با حرکت اخیر رئیس کمیسیون امنیت و مبادلات برای کسب قدرت بیشتر مخالف است چرا که میتواند صنعت ارزهای رمزنگاری شده را به طور کامل تحت کنترل خود درآورد.

مخالفت قانونگذار آمریکایی در مقابل حرکت اخیر SEC

پاتریک مک هنری ، قانونگذار آمریکایی با حرکت اخیر رئیس کمیسیون امنیت و مبادلات (SEC) برای کسب قدرت بیشتر مخالف است چرا که قانون گذار میتواند صنعت ارزهای رمزنگاری شده را به طور کامل تحت کنترل خود درآورد.

وی این را در بیانیه ای رسمی که اخیراً در وب سایت کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان منتشر شده است ، بیان کرد. سناتور آمریکایی از علاقه اخیر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گری جنسلر برای افزایش اختیارات نظارتی خود برای اعمال کنترل بیشتر بر صنعت ارزهای رمزنگاری شده سوال کرد.

در این بیانیه آمده است: “آخرین اقدام رئیس جنسلر برای درخواست صلاحیت از کنگره مبادلات غیر اوراق بهادار ، تصرف قدرت آشکار است که به نوآوری آمریکا لطمه می زند.”

روزهای گذشته ، جنسلر نامه ای به سناتور الیزابت وارن فرستاد و خواستار قدرت بیشتری شد تا تنظیم کننده بتواند رمز ارزها را کاملاً تحت کنترل خود درآورد.

جنسلر اظهار می کند که سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده از پلتفرم هایی استفاده می کنند که به طور کافی محافظت نمی شوند و معتقد است که SEC باید تمام مبادلات متمرکز یا غیر متمرکز را تنظیم کند.

او خواهان حفاظت بیشتر از سرمایه گذاران رمزنگاری است. قانونگذار آمریکایی در واکنش به نامه جنسلر گفت که “بدست آوردن قدرت آشکار” به نوآوری های رمزنگاری شده آمریکایی لطمه می زند.

آنچه پاتریک قانونگذار آمریکایی می خواهد

پاتریک کاملاً با حرکات پیشنهاد شده توسط جنسلر برای تنظیم صنعت رمزنگاری مخالف است. او آن را دور از ذهن توصیف می کند. قانونگذار ایالات متحده بر این عقیده است که حوزه های متنوعی برای کشف در دنیای وسیع ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد و جنسلر در تلاش برای تعمیم و غلبه بر پیامدهای آن اشتباه کرد.

ما برای اطمینان از تداوم نوآوری و ایجاد شغل در ایالات متحده به سیاست هوشمندی احتیاج داریم. پاتریک می گوید ، ما نیازی به معامله پشت سر دیگری بین جنسلر و الیزابت وارن نداریم.

مرتبط:انتقاد و حمله الیزابت وارن به ارزهای رمزپایه

وی یک کارگروه مشترک بین SEC ، CFTC و سایر ذینفعان برای طراحی سیاست های نظارتی که به بهترین نحو به منافع ملی و کارآفرینانی که علاقمند به سرمایه گذاری در توسعه اکوسیستم رمزنگاری هستند ، ارائه دهد پیشنهاد کرد.

پاتریک تأکید می کند که سیاست های دقیق و تدوین شده می تواند به ارتقاء نوآوری و رشد اقتصادی در کشور کمک کند.