کپی برداری از شرکت ODL

مدیر توسعه دهنده روابط ریپل ، Strike را متهم کرد

به گفته همیلتون، نحوه تبدیل بیت کوین به تتر (Tether) توسط Strike، به طور چشمگیری شبیه محصول شاخص و برتر ریپل می باشد.

آوردن بیت کوین به السالوادور(El Salvador)، توسط برنامه Strike که با Lightning Network تامین می شود، به عنوان یک موفقیت بزرگ برای کل صنعت در نظر گرفته شده است، اما همه خوشحال و راضی نیستند.

در یک توئیت اخیر، مت همیلتون (Matt Hamilton)، مدیر توسعه دهنده روابط در ریپل (Ripple)، ادعا کرد که برنامه Jack Mallers’s killer، یادداشت هایی را از راه حل های On-Demand Liquidity شرکت (که قبلاً به نام xRapid شناخته میشد) می گرفت.

 XRP رتبه هفتم را در لیست ارزهای مجازی برتر با محدودیت بازار، پشت سر بیت‌کوین، اتریوم، بایننس کوین، تتر، کاردانو و پلکادات دارد. XRP اغلب به عنوان Ripple شناخته می‌شود، ” اگرچه از لحاظ فنی Ripple نام شرکت و شبکه پشت ارز رمزنگاری شده و XRP ارز رمزنگاری شده است.

ODL با کمک ارز رمزنگاری XRP، اجازه اتصال فوری واحد ارز ملی را می دهد.

ریپل یک پلتفرم و یک ارز دیجیتال است، این شبکه بیشتر بر اساس سیستم پرداخت دیجیتالش شناخته شده است و دارایی یک رمز ارز مخصوص به خود است که نماد xrp می‌باشد پروتکل ریپل یک پلتفرم متن باز است که هزینه تراکنش‌ها در آن بسیار پایین است و سرعت بسیار خوبی هم دارد.

به گفته همیلتون، نحوه تبدیل بیت کوین به تتر (Tether) توسط Strike، به طور چشمگیری شبیه محصول شاخص و برتر ریپل می باشد:

Strike، بیت کوین ها را گرفته و به طور اتوماتیک با استفاده از زیرساخت های معاملاتی و مدیریت خودکار ریسک خود، به USDT (دلار دیجیتال به نام Tether) تبدیل می کند.”

حواله ها ۲۰ درصد از تولید ناخالص داخلی السالوادور را تشکیل می دهند که این امر آن را به یک بازار پرسود برای ریپل تبدیل می کند. با این حال، این کشور گرمسیری، در حال حاضر نیز Lightning Network را پذیرفته است.

همیلتون اظهار داشت که ODL بیشتر از Strike، غیر متمرکز و روان می باشد.

تحلیل تکنیکال ریپل ; ۱۰ خرداد