کریپتو میتوناند به یک کلاس دارایی بزرگ تبدیل شود

مدیر عامل بلک راک پیشنهاد خرید رمز ارزها را به مشتریان خود داد

black rock ( بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان): در این  میان به نظر می رسد که Blackrock ، بزرگترین شرکت  مدیرت دارایی جهان ، اکنون نگاه خود را به سرعت در حال گسترش فضای رمزنگاری معطوف کرده است. در ماه ژانویه ، بلومبرگ گزارش داد که بلک راک معاملات آتی بیت کوین را به عنوان […]

black rock ( بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان):

در این  میان به نظر می رسد که Blackrock ، بزرگترین شرکت  مدیرت دارایی جهان ، اکنون نگاه خود را به سرعت در حال گسترش فضای رمزنگاری معطوف کرده است.

در ماه ژانویه ، بلومبرگ گزارش داد که بلک راک معاملات آتی بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری واجد شرایط در دو صندوق خود اضافه می کند – اولین باری است که این شرکت پیشنهاد خرید رمز ارزهارا  را به مشتریان خود داده است.

مدیر دارایی این شرکت محتاطانه وارد قراردادهای آتی بیت کوین CME شده است که با  خرید مبلغ  کوچکی به ارزش تقریبی ۶٫۵ میلیون دلار در ماه مارس انجام شده است.

برای یک شرکت با ۸٫۶۷ تریلیون دلار در AUM ، به وضوح این یک مبلغ ناچیز تلقی می شود. هنوز هم ، این نشانه  گویای این بود که غول های صنعت بالاخره توجه می کنند.

لاری فینک ، مدیر عامل بلک راک در مصاحبه ای اظهار داشت که “این می تواند به یک کلاس بزرگ دارایی تبدیل شود.” حال بلک راک بیشتر به نظر می رسد با خرید رمز ارزها سرمایه گذاری در اوایل هفته گذشته را  تازه آغاز کرده است.

لاری فینک می گوید: “این ممکن است به یک کلاس بزرگ دارایی تبدیل شود و من معتقدم که این می تواند به یک کلاس بزرگ دارایی تبدیل شود.” “من اعتقاد ندارم که باید درباره رمزارزها به عنوان جایگزین ارز فکر کنیم.”

“من هنوز مجذوب آن هستم ، از اینکه افراد زیادی روی آن تمرکز کرده اند دلگرم هستم ، در مورد این روایت که ممکن است به یک  کلاس بزرگ دارایی تبدیل شود من دلگرم هستم. و من معتقدم که این می تواند به یک کلاس بزرگ دارایی تبدیل شود. “


Blackrock با احتیاط نسبت به Crypto’s Future خوش بین است

علی رغم خوش بینی ، او هنوز در مورد اینکه ارزهای رمزپایه جایگزین فیات می شود شک و تردید دارد:

“من معتقدم جایگزین ارز نیست. فکر می کنم ما ارزهای رمزنگاری شده از دلار ، ارزهای رمزپایه دیگر ارزها را داشته باشیم. اما من اعتقاد ندارم که باید درباره رمزارزها  به عنوان جایگزین ارز فکر کنیم. اما من به عنوان یک کلاس دارایی مجذوب آن می شوم. “

 

بسیار قابل توجه است که ، فینکس گفت که تقاضا و علاقه بسیار کمی در مشتریان موسسه بلاک راک وجود دارد – این کاملاً مخالف نظرسنجی گلدمن ساکس است که بیش از ۴۰٪ از مشتریان بانک در معرض رمزارزها  قرار داشتند.

در واقع ، بانک سرمایه گذاری به لطف هجوم پول اصلی به این فضا ، میز معاملات رمزارزی خود را دوباره راه اندازی کردند. سایر مدیران پول مانند مورگان استنلی و NYDIG اوایل ماه گذشته روند مشابهی را گزارش دادند.

 

“در بازارهای مالی مولفه هایی وجود دارد که واقعی است ، [در حال رشد] است. اما اگر از من به طور خاص در مورد سرمایه گذاری طولانی مدت از  صندوق های ثروتمند دولتی ، از صندوق های بازنشستگی ، از خدمات بازنشستگی ، از دفاتر بزرگ خانواده ، از من می پرسید ، مکالمه

 

در مورد رمزنگاری یک مکالمه بسیار جزئی در مقایسه با بسیاری از مکالمات دیگر است. “