لایت کوین و آینده آن

مروری بر ارز لایت کوین

افزایش قیمت Litecoin از اواسط آوریل آغاز شد و از آن زمان تاکنون ادامه دارد و از ۱۳ آوریل قیمت آن حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است. با توجه به افزایش حجم تجارت، بدیهی است ارزش لایت کوین هم بالاتر خواهد رفت. با افزایش مداوم حجم تجارت ، قیمت Litecoin تنها ۱۳٪ با ATH فاصله […]

افزایش قیمت Litecoin از اواسط آوریل آغاز شد و از آن زمان تاکنون ادامه دارد و از ۱۳ آوریل قیمت آن حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است. با توجه به افزایش حجم تجارت، بدیهی است ارزش لایت کوین هم بالاتر خواهد رفت. با افزایش مداوم حجم تجارت ، قیمت Litecoin تنها ۱۳٪ با ATH فاصله دارد.

در میان آلت کوین های برتر ، Litecoin یکی از مواردی است که در ۳۰ روز گذشته بیش از ۶۰ درصد سود داشته است. تحولات اخیر در Litecoin ، مانند افزایش حجم معاملات، نشان دهنده رشد صعودی قیمت altcoin است. در سال گذشته ، قیمت Litecoin تقریباً ۲۰۰٪ افزایش یافته است.

بر اساس نمودار قیمت این ارز ، پس از محدوده باقی مانده در ماه مارس ، افزایش قیمت در آوریل آغاز شد. کمتر از ۵۰٪ از معامله گران Litecoin HODLer هستند و سهم را نگه می‌دارند و غلظت HODLers بزرگ(مشتری هایی با دارایی بالا) در حال کاهش است. بر اساس تجزیه و تحلیل IntoTheBlock ، علی رغم اینکه DOGE و DOT از نظر سرمایه بازار بر اساس داده های CoinMarketCap از LTC عبور کرده اند ، احساسات داخلی بسیار صعودی است.

از آنجا که Litecoin در همه جا پذیرفته شده است که PayPal وجود دارد ،از لحاظ تجارت می‌توان گفت مورد رونق قرار خواهد گرفت. بازگرداندن ارزش بازار Uniswap یک نقطه عطف روانشناختی برای LTC Hodlers و معامله گران بود. تقریباً تمام معامله گران Litecoin سودآور هستند ، این واقعیت که کمتر از ۲۰٪ Litecoin را برای مدت کمتر از یک ماه نگه داشته اند ، نشانگر بازگشت سرمایه کوتاه مدت است.

براساس داده های دریافت شده از Messari ، ROI کوتاه مدت برای Litecoin باعث می شود تا معامله گران بتوانند حتی در سطح قیمت فعلی خرید کنند. برخلاف اکثر سایر altcoins ، بدون انتظار برای ادغام ، تقاضا در صرافی های محلی وجود دارد ، در حالی که altcoin همچنان کم ارزش باقی می ماند. همبستگی Litecoin با بیت کوین کمتر از ۵۰٪ است، با این وجود پیش بینی می شود که افزایش قیمت Litecoin همچنان ادامه داشته باشد.