اکوسیستم بیت کوین در طولانی مدت

ممنوعیت استخراج رمزنگاری چین فرصتی برای کانادا

در میان ممنوعیت استخراج رمزنگاری چین ، گروه IBC مقر اصلی خود را به تورنتو تغییر داد، اقدامی که با رشد سریع تورنتو به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز فناوری در جهان اعلام شد.

اقدام ممنوعیت چین ، “چشم اندازهای بزرگ برای کانادا”

ممنوعیت استخراج رمزنگاری چین همچنان بازیکنان مهم نیروگاه اقتصادی آسیا را تحت فشار قرار می دهد. یکی از این قربانیان IBC Group است ، یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در دبی با فعالیت های اصلی در چین.

IBC Group به دلیل سرکوب استخراج کنندگان و تأسیسات در چندین استان توسط دولت ، فعالیت های استخراج BTC & ETH در چین را متوقف می کند.

طبق چندین خبرگزاری ، IBC برنامه هایی را برای جابجایی و استقرار مجدد پایگاه عملیاتی خود در سایر محیط های رمزنگاری مانند کانادا ، قزاقستان ، ایسلند ، امارات ، امریکا و آمریکای جنوبی فاش کرده است.

در میان ممنوعیت استخراج رمزنگاری چین ، گروه IBC مقر اصلی خود را به تورنتو تغییر داد – اقدامی که با رشد سریع تورنتو به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز فناوری در جهان اعلام شد.

وی در بیانیه ای توسط خرم شروف ، مدیر عامل شرکت iMining و رئیس IBC Group ، وقایع اخیر در چین را اختلال مختصری توصیف کرد. وی همچنین گفت که تنوع موجود در محیط فعالیتها و تأسیسات استخراج برای بسیاری از ملل جهان پیشرفت بسیار خوبی است.

شروف گفت: “خروج گسترده استخراج کنندگان رمزنگاری و عملیات از چین فرصتی شگفت انگیز برای کانادا فراهم می کند.”

مرتبط:ممنوعیت حساب های رمزنگاری توسط غول شبکه های اجتماعی چینی

چین سرکوب ارزهای دیجیتال را از طریق بانک‌ها آغاز کرد

ادامه محدودیت های جدید در چین

چه آینده ای در انتظار است؟

چین توجه بیشتری را به مصرف انرژی در بخش استخراج رمزنگاری خود هدایت کرده و نگرانی های زیست محیطی را ذکر کرده است. از آن زمان دولت این کشور اقدامات سختگیرانه تری انجام داده و در نتیجه موجهای گسترده ای را از طریق بازار ارزهای رمزپایه ارسال کرده است.

کارشناسان می گویند ، اختلالات اولیه بازار ناشی از ممنوعیت استخراج رمزنگاری توسط چین کار سختی خواهد بود. با این حال ، تغییر از اژدهای آسیایی عدم تمرکز ارزهای رمزپایه را تضمین می کند.

به گفته براندون آرواناگی ، مهندس سابق امنیت در Gemini ، “مقابله با فشار توسط دولت چین به معنای پیشرفت BTC است و شکست نمی خورد.”

بورس اوراق بهادار تورنتو (TSE) تقلید بیت کوین  Bitcoin ETF را ذکر کرده است – حرکتی که اهداف کانادا را برای تصویب ارزهای رمزپایه اصلی به تصویر می کشد.

اتومبیل برقی با توانایی استخراج رمزارز