مجوز دولت ایالات متحده

نبراسکا ، مجوز خدمات ارز دیجیتال گرفت !

نبراسکا یکی از ایالت های آمریکا لایحه قانونی را امضا کرده است که به موسسات مالی در این ایالت امکان می دهد به عنوان سپرده از دارایی های دیجیتال بهره ببرند .

نبراسکا لایحه قانونی را امضا کرده است که به موسسات مالی در این ایالت امکان می دهد به عنوان سپرده دارایی های دیجیتال عمل کنند. با منشور جدید بانکی دولتی ، موسسات می توانند خدمات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را به مشتریان ارائه دهند.

دولت ایالات متحده آمریکا برای تمامی بانک های نبراسکا (یکی از ایالت های آمریکا)،‌  زمینه ارائه خدمات ارز دیجیتالی را فراهم کرد و لایحه های امکان ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را توسط قانون گذاران تصویب کرد.

هدف ارائه خدمات مالی مبتنی بر دارایی دیجیتال به مشتریان ایالات متحده در یک محیط نظارتی ، لایحه را تهیه کرد. سناتور سیل ، که لایحه را در ژانویه ۲۰۲۱ به مجلس معرفی کرده بود  ، معتقد است که این صنعت ارزهای رمزنگاری شده توانایی رشد دولت را دارد.

اکنون نبراسکا می تواند دومین ایالت ایالات متحده آمریکا باشد که منشور ارز دیجیتال بانکی خود را معرفی می کند.

قانون نوآوری مالی نبرساکا که اکنون به تصویب رسیده است ، می تواند مشاغل رمزپایه و بلاکچین را به ایالت جذب کند ، در نتیجه نبراسکا را به یک مرکز مالی بزرگ برای فناوری نوآور تبدیل کند. به گفته سناتور سیل:

“این منشور جدید پیام درستی را برای باز بودن نبراسکا برای تجارت در این فضای جدید مهیج ارسال می کند. من خوشحالم که از Telcoin در نورفولک ، نبراسکا استقبال می کنم. “

نبراسکا برای شیوه ارائه خدمات خود از روند کاری ایالت وایومینگ پیروی خواهد کرد. ایالت وایومینگ اولین ایالتی بود که خدمات ارز دیجیتـال را توسط بانک ها تصویب کرد و توانست با پیشرفت های خود، سایر ایالات را برای پذیرش این فناوری مشتاق تر کند.

مقامات نبراسکا  برای تصویب این لایحه رای دادند و طبق آن به شرکت ها اجازه داده می شود که به عنوان سپرده گذاران ارز دیجیتـال ثبت نام کنند و خدماتی را ارائه می دهند که به مشتریان امکان خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می دهد.

همچنین پل نویتر ، مدیر عامل Telcoin ، در مورد آخرین پیشرفت اظهار نظر کرد که گفت:

“در اساس آن ، این منشور جدید نوع متفاوتی از بانک را نشان می دهد که حق ندارد وام شما را به شخص دیگری وام دهد. موسسات تحت این منشور جدید از فناوری بلاکچین استفاده می کنند تا کاربران را قادر به نگهداری خود از دارایی های دیجیتال کنند و پول خود را برای منافع خود کار کنند. “

لازم به ذکر است که بانک کراکن Kraken اولین بانک ارز دیجیتالـی بود که بلافاصله بعد از مجوز به ایالت وایومینگ شروع به فعالیت کرد.

پیشرفت های ایالت وایومینگ در زمینه ارائه ارزهای دیجیتال و مورد استقبال قرار گرفتن این صنعت،‌ باعث شده است که سایر ایالات نیز برای اخذ مجوز اقدامات لازم را انجام دهند و این گسترش پذیرش می تواند از امریکا یک قطب ارز دیجیتالی بسازد.

اگرچه اقتصاد دانان آمریکایی مخالف رشد و پذیرش ارزهای دیجیتالی هستند اما پیشرفت ایالت وایومینگ،‌ بخصوص صرافی و بانک ارز دیجیتالی کراکن،‌ باعث شده است که محدودیت های اعمال شده تاثیری در این روند نداشته باشد.

این مخالفت ها تا جایی بود که یک گروه سیاستگذاری و حمایت از بانک های بزرگ در ایالات متحده، کراکن را به بحران مالی متهم کرد.

گزارش by btcmanag است بعداً در ماه اکتبر ، بانک آوانتی و اعتماد دومین موسسه ای شدند که منشور بانکی را از همان نهاد نظارتی بانکداری ایالتی دریافت کردند. به غیر از محصولات و خدمات ارائه شده توسط Avanti ، این شرکت گفت که به دنبال انتشار استیبلک با ثبات دلار آمریکا است.

خرید با دوج کوین از فروشگاهی در آمریکا