تصویب بیت کوین در السالوادور اقدامی انقلابی

نتایج نظرسنجی تصویب BTC در السالوادور

رئیس جمهور ناییب بوکله مزارع معدن و مبادلات جدید پرداخت های BTC را معرفی کرد با این حال ، طبق یک مطالعه اخیر ، بیش از سه چهارم کشور دچار تردید هستند.

به نظر می رسید BTC به عنوان پول قانونی یک رویای دور است ، اما به دلیل تلاش های نایب بوکله ، رئیس جمهور السالوادور ، این کشور اولین بار در جهان است که BTC را تصویب می کند. این تصمیم موجب تقدیر و تشکر در ذهن بسیاری شده است.

اما ، طبق مطالعات اخیر ، حدود سه چهارم مردم السالوادور در مورد تصویب بیت کوین (BTC) به عنوان پول قانونی سوال دارند. مردم در مورد تصمیمی که رئیس جمهورشان گرفته است تردید دارند.

بیش از ۵۰٪ از مردم فکر می کنند که BTC به عنوان هزینه قانونی یک اشتباه است

نظرسنجی توسط Disruptiva انجام شده است. Disruptiva ، بخشی از دانشگاه Francisco Gavidia ، این مطالعه را بر روی حدود ۱۲۳۳ شهروند السالوادور انجام داد. به نظر نمی رسید نتایج به نفع تصمیمات رئیس جمهور آنها باشد.

بر اساس نتایج ، حدود ۵۴ درصد از افراد تصویب BTC را به عنوان حقوقی قانونی اشتباه تلقی کردند ، در حالی که ۲۴ درصد این تصمیم را فقط نیمه درست می دانند. اسکار پیکاردو ، رئیس سازمان این نظرسنجی ، فکر می کند این تحول شامل خطرات حساب نشده است.

آمار چه می گوید؟

همچنین مشخص شد که حدود نیمی از افراد مورد بررسی ، یا ۴۶ درصد دقیق ، چیزی در مورد ارزهای رمزپایه یا بیت کوین نمی دانند و شاید اعتقاد به چنین قانونی برای اکثر مردم دردسرساز باشد.

همچنین ، حدود ۶۵ درصد از شهروندان السالوادور فکر کردند که انجام پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان یک رسانه ایده بدی است و آنها برای چنین تحولی پذیرا نیستند.

اما ، حدود ۷۰ درصد السالوادور حساب بانکی ندارند و ممکن است تصویب BTC به عنوان پول قانونی باعث نیاز آنها به بانک باشد. این نظرسنجی شامل تعداد کمی از افراد است و ما هنوز باید ببینیم که آینده چشم انداز نایب بوکله چه خواهد بود.

Chivo کیف پول دولتی السالوادور