Binance و سرکوب مداوم آن

نظارت سختگیرانه بایننس در اروپا

بایننس (Binance) پس از اختلاف اخیر با مقامات انگلیس با وحشت بیشتری در اروپا روبرو شد و انتقال بانکی به یورو را متوقف کرد.
نظارت سختگیرانه بایننس در اروپا

 

اخیراً ، بزرگترین و شماره یک صرافی رمزنگاری (صرافی بایننس Binance) ، به دلیل محدودیت های نظارتی در اروپا ، مجبور به توقف انتقال بانکی به یورو به طور موقت شده است.

صرافی بایننس در ایمیلی که روز سه شنبه برای مشتریان آسیب دیده در اروپا ارسال شده اعلام کرد سپرده های یورویی از طریق منطقه پرداخت های تنها اروپا یا SEPA به طور خاص به دلیل شرایطی که خارج از کنترل صرافی است ، به مدت نامحدود متوقف شده اند.

“به دلیل حوادثی که خارج از توان ما باشد ، ما از ۸ صبح به وقت UTC در ۷ ژوئیه ۲۰۲۱ سپرده های یورو را از طریق حواله های بانکی SEPA به طور موقت معلق می کنیم.

با این حال ، سپرده های یورویی از طریق کارت های اعتباری و حساب های کارت بدهی هنوز کاربردی هستند.

بر اساس وب سایت بایننس ، برداشت نیز از طریق Sepa و Faster Payments همچنان امکان پذیر است. شورای پرداخت اروپا ، که sepa را اداره می کند ، نمی تواند بلافاصله برای اظهارنظر در مورد آن صحبت کند.

صرافی بایننس و انگلیس

اخبار شرکت صرافی مبنی بر توقف سپرده گذاری مستقیم یورو یک روز پس از اعلام غول مالی انگلیس بارکلیز اعلام می شود که دیگر پرداخت مشتری به بایننس را تسهیل نمی کند.

پیش از این نیز ، تنظیم کنندگان مالی به مشتریان هشدار می دادند که این صرافی بدون مجوز مناسب در انگلستان کار می کند.

بایننس در همه جا با سرکوب روبرو است

بایننس یک سرکوب پایدار در چندین کشور بوده است ، حتی تعدادی از آن در صرافی رمزنگاری بوده، همچنین بایننس در معاملات امسال بیش از ۵ تن دلار پردازش کرده است.

فراتر از انگلستان ، ژاپن اخیراً به صرافی هشدار داد که در حال انجام تجارت رمزنگاری غیر مجاز با شهروندان ژاپنی است. تایلند نیز تحقیقات جنایی را درباره این شرکت آغاز کرده است.

جزایر کیمن همچنین گفته است که این شرکت مجوز انجام کار رمزنگاری در حوزه قضایی را ندارد.