حتی با قیمت 3 هزار دلار

نظرسنجی نشان می دهد بیت کوین همچنان محبوب است

نظرسنجی توییتر نشان می دهد مردم هنوز به بیت کوین اعتماد دارند اکثریت حتی با قیمت 3 هزار دلار با BTC می مانند.

نظرسنجی نشان می دهد بیت کوین همچنان محبوب است

به نظر می رسد بازار رمزنگاری یک دوره عدم اطمینان را پشت سر می گذارد زیرا قیمت ها در تعادل بین فشار نزولی و صعودی قرار دارند. بیت کوین با تأثیرگذاری بیشتر ، مورد توجه بسیاری از تحلیلگران و نظرسنجی ها قرار گرفته است که شیفته پویایی بازار آن هستند.

در اواخر ، رمزنگاری بین ۳۲ تا ۳۴ هزار دلار به جلو و عقب در حال چرخش بود ، چیزی که باعث شد برخی از مردم باور کنند که در آستانه ورود به بازار خرسی است.

این سوال به وجود می آید که اگر قیمت بیت کوین سقوط بزرگی را تجربه کند ، چه اتفاقی می افتد . یکی از علاقه مندان به بیت کوین به دنبال پاسخ این سوال بود. Gabar Gurbacs مدیر VanEck است ، نهادی که سعی در تأیید ETF بیت کوین توسط SEC دارد. گابور با انتشار یک نظرسنجی در توییتر از طرفداران خود پرسید که اگر قیمت تا ۹۰ درصد افت کند و تا سقف ۳ هزار دلار سقوط کند ، هنوز سکه را نگه می دارن؟

آیا با اصلاح ۹۰٪ بازار ، بیت کوین را زیر ۳۰۰۰ دلار نگه می دارید؟

– Gabor Gurbacs (gaborgurbacs) 16 ژوئیه ۲۰۲۱

نگهداری کلیدی است

نگاهی به نتایج فعلی این نظرسنجی نشان می دهد که اکثر دارندگان BTC هنوز حتی در چنین سطوح ارزان قیمت از آن پشتیبانی می کنند. در زمان نگارش این مقاله ، بیش از ۴۳۰۰ نفر به نظرسنجی پاسخ داده اند. بیش از ۶۷ درصد آنها موافق نگه داشتن بیت کوین با قیمت ۳ هزار دلار هستند. حدود ۲۱٪ می گویند که فروش خود را آغاز می کنند در حالی که ۱۱٪ تصمیم خود را نگرفته اند.

در حقیقت ، تعدادی از آنها قصد دارند در صورت کاهش قیمت ، BTC بیشتری جمع کنند. از جمله کسانی که به این نظرسنجی پاسخ می دهند ، اریک وورهیس ، مدیر عامل ShapeShift است.

به گفته وی ، اصلاح ۹۰ درصدی به اندازه افت قبلی که بیت کوین ۹۴ درصد ارزش خود را از دست داد و از ۳۱ دلار به ۲ دلار کاهش یافت ، بد نخواهد بود. این واقعیت که ارزش رمزنگاری شده اکنون بیش از ۳۰ هزار دلار است از این لحاظ دلگرم کننده است.

بهتر از اعتماد به دولت ها

چند مشارکت کننده دیگر نظرات خود را ابراز کرده و گفته اند که برگزاری BTC حتی در قیمت های پایین بسیار بهتر از فروش و کنترل پول دولتی تحت کنترل دولت است. به اندازه کافی منصفانه ، بسیاری از مردم مشغول خرید رمزنگاری می شوند زیرا آنها دیگر به دولت ها اعتماد ندارند که ارزش پول دولتی را ثابت نگه دارند. دولت ها تریلیون دلار پول دولتی چاپ کرده و باعث تورم شده اند.

بیت کوین دوباره به آن سطح سقوط نخواهد کرد

برای مدتی اکنون ، احساسات زیادی وجود دارد که بیت کوین هرگز دوباره ۱۰ دلار پایین تر را نخواهد دید – به ویژه پس از نصف پاداش که در ماه مه سال ۲۰۲۰ اتفاق افتاد. در این صورت ، افت به ۳ هزار دلار در این مرحله تقریباً غیرممکن به نظر می رسد ، و چند طرفدار از گفتن آن ترسی ندارند.

به نظرسنجی Gabor’s twitter هنوز ۲ روز دیگر تا رسم نتایج نهایی باقی مانده است. جالب است که ببینیم حکم نهایی چیست.