قطعات منحصر به‌ فرد در بلاک چین

نوآوری MyEtherWallet در ارتباط با NFT

مدیر عامل شرکت Kosala Hemachandra درباره اولین کاهش NFT MyEtherWallet و تعهد آن به «تاریخ‌سازی» صحبت کرد.

نوآوری MyEtherWallet در ارتباط با NFT

MyEtherWallet یا MEW اولین مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را به نام بلوک های ETH در روز پنجشنبه راه اندازی کرد که بلاک های فردی را در بلاک چین اتریوم توکن می کند. تصاویر منحصر به فرد مرتبط با بلوک های ETH بر اساس داده های بلوک تولید می شوند. این NFT ها به طور انحصاری برای کاربران MEW از طریق وب سایت MyEtherWallet در دسترس هستند.

به گفته این شرکت، قبلاً تعدادی بلوک ادعا شده است. بنیانگذاران اتریوم اولین دیب‌ها را در بلوک‌های یک تا ۱۰ نامیدند. همچنین ۱۳ بلوک ETH نشان‌دهنده تاریخ اتریوم – مانند نقاط عطف مهم، فورک‌ها و به‌روزرسانی‌های بلاک چین – وجود دارد که برای یک حراج یک ماهه قرار داده شده‌اند، درآمد حاصل از آن. که به سازمان هایی مانند The Skid Row Housing Trust، ویکی پدیا، Girls Who Code و NPR و غیره اهدا خواهد شد.

کوین تلگراف با کوسالا همچاندرا، مدیرعامل MEW صحبت کرد تا درباره تصمیم کیف پول اصلی اتریوم برای پذیرش NFT و نوآوری در بلاک چین اتریوم بیشتر بداند:

MEW با آوردن NFT ها برای کمک به تازه واردان و کاربران باتجربه برای کشف راه جدیدی از اتریوم در یک محیط قابل اعتماد، به تاریخ سازی اختصاص دارد.

او در ادامه توضیح داد که هدف این پروژه فراهم کردن دسترسی کامل به تمام بلاک چین اتریوم است. از آنجایی که اکثر بازارهای NFT در حال حاضر بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده‌اند، او به ما گفت که «به این معنی است» که کاربران اتریوم را در تمام سطوح مهارت درگیر کنیم و به آن‌ها اجازه می‌دهیم قطعات منحصربه‌فردی از خود بلاک چین را برش دهند و مالک آن شوند.

وقتی از Hemachandra پرسیده شد که او چه چیزی را محرک ارزش داشتن یک بلوک ETH می‌داند، به Cointelegraph گفت:

نکته شگفت‌انگیز در مورد بلوک‌های ETH این است که می‌توانند احساساتی و معنادار یا یک ابزار آموزشی باشند. کاربران [می‌توانند] کنترل بلوک‌های ETH را به روشی که می‌خواهند در دست بگیرند و تا آنجا که می‌توانند خلاق باشند در نحوه اشتراک‌گذاری آن‌ها و لحظه‌ای که در بلاک چین ایجاد می‌کنند،  دخیل باشند.»

همانقدر که بلوک های ETH ممکن است برای کاربران احساساتی کننده باشد، تاریخچه اتریوم و «هر فورک و ارتقا جایگاه ویژه ای در قلب تیم MEW دارد»، Hemachandra افزود. از آنجایی که هم بلاک چین اتریوم و هم MyEtherWallet در سال ۲۰۱۵ تأسیس شدند، Hemachandra خاطرنشان کرد که MEW قرار گرفتن در خط مقدم نوآوری برای جامعه اتریوم را در اولویت قرار داده است:

ما معتقدیم که [اتریوم] می تواند به بهترین بلاک چین غیرقابل انکار برای Web3 تبدیل شود. و اکنون، با بلوک های ETH، همه ما می توانیم به یاد بیاوریم که چگونه به آنجا رسیدیم!

اوایل امسال، Hemachandra مقاله‌ای برای Cointelegraph درباره ارزش فراتر از تبلیغات NFT نوشت. و با اعلام بلوک های ETH، او و تیم MEW امیدوارند که اعتقاد خود را به پتانسیل اتریوم و قدرت ماندگاری NFT ها نشان دهند.