اتریوم در نزدیکی 4هزار بیت کوین در نزدیکی 60هزار

نوسانات اتریوم و بیت کوین در کانال قیمتی

وقتی بیت کوین به بالاترین سطح در سه هفته گذشته خود رسید و تلنگری به 60هزار زد، اتریوم 0.5 درصد از ضربه زدن به 4000 دلار فاصله داشت

پس از چند روز معاملات جانبی ، بیت کوین حرکتی صعودی را آغاز کرد و حتی به ۶۰،۰۰۰ دلار نزدیک شد. این ارز علی رغم عدم موفقیت در غلبه بر آن ، برخی از سلطه های خود در بازار را که اخیراً از دست رفته بود ، بازیابی کرده است.

در همان زمان ، DOGE پس از حضور Musk در SNL سقوط کرد  ، در حالی که اتریوم و کاردانو به دنبال رکوردهای جدید در همه زمان بودند.

بیت کوین نزدیک به ۶۰ هزار دلار است

همانطور که دو روز پیش گزارش شد ، خرس ها کنترل ارز رمزنگاری شده اولیه را داشتند و قیمت را به حدود ۵۵۰۰۰ دلار رسانده بودند. با این حال ، بیت کوین در آن مرحله توانست مسیر حرکت را معکوس کند و به تدریج ارزش خود را افزایش دهد.

دیروز BTC از ۵۸،۰۰۰ دلار فراتر رفت و پس از اصلاح مختصر ، حتی بیشتر ادامه یافت. در ۲۴ ساعت گذشته ، بیت کوین به بالاترین قیمت روزانه ۵۹،۶۰۰ دلار رسید. این بالاترین قیمت ارز رمزنگاری شده از زمان سقوط بازار در اواسط آوریل است.

با این حال ، تاکنون BTC نتوانسته است صعود به معدن قدیمی خود را با ۶۰،۰۰۰ دلار ادامه دهد و به زیر ۵۹،۰۰۰ $ رسیده است. با این وجود ، افزایش تقریباً ۲ درصدی در یک روز به بیت کوین کمک کرده تا زمینه هایی را از نظر سرمایه بازار بدست آورد.

معیار مقایسه سقف بازار BTC با تمام altcoins پس از سقوط به ۴۴٪ دیروز به حدود ۴۵٪ افزایش یافته است.

نوسانات اتریوم و بیت کوین در کانال قیمتی

سوابق جدید اتریوم و کاردانو 

بازار altcoin در هفته های اخیر نوسانات وحشیانه ای را تجربه کرده است. اتریوم با پمپ های گسترده قیمت در صف اول سودمندان قرار داشته است.

دومین ارز بزرگ رمزنگاری شده کمتر از یک هفته پیش بیش از ۳۰۰۰ دلار فروخته شد ، اما چند دلار پیش از شکستن $ ۴۰۰۰ دلار ۲۰ دلار درآمد داشت. علی رغم اینکه هنوز موفق به افزایش بیش از حد آن نشده اید ، اکنون این آخرین بالاترین قیمت ETH است – ۳۹۸۰ دلار.

کاردانو همچنین پس از رکورد ثبت شده در اوایل هفته به دنبال رکورد دیگری رفت. این بار ADA به بالغ بر ۱٫۷۳ دلار رسید (در بیت استامپ). سکه Binance در ۲۴ ساعت گذشته ۳٫۵٪ افزایش یافته و به ۶۵۰ دلار رسیده است.

در مقابل ، DOGE بعد از مدت ها انتظار Elon Musk در SNL بیشترین ارزش را از دست داده است. دوج کوین که روز گذشته ATH جدیدی را نشان داد ، اکنون با ۲۵٪ کاهش به ۰٫۵۵ دلار رسیده است.

نوسانات اتریوم و بیت کوین در کانال قیمتی

یکی از مهمترین ۱۰۰ ارز برتر جدید – SHIBA INU است. رمز الهام گرفته از دوج کوین پس از افزایش ۸۵۰ درصدی هفتگی وارد ۱۰۰ مورد برتر شده است و تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۰ درصد افزایش یافته است.

Telcoin (32٪) ، Polygon (28٪) ، Bitcoin Diamond (16٪) ، Venus (13٪) و Qtum (10٪) در رتبه های بعدی قرار دارند.

سقف کل بازار رمزنگاری نیز پس از افزودن ۶۰ میلیارد دلار در روز ، رکورددار خود بود. آخرین قیمت ATH 2.460 تریلیون دلار بود.


تحلیل جیم کرامر از اتریوم