تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که بی ثباتی قیمت با ثبات بیشتر پیش رو است؟؟؟؟

نوسانات بی سر و صدای این روزهای بیت کوین

مقاومت در برابر 37،800 دلار اجازه نمی دهد که گاوها بیت کوین را به سطح 40،000 دلار برسانند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که بی ثباتی قیمت با ثبات بیشتر پیش رو است

هفته گذشته BTC / USD به اندازه ۴ درصد ارزش خود را از دست داد و عمدتا در حال حرکت به سمت و سوی دیگر است.

بیت کوین برای پایان دادن به مرحله ثبات نیاز به بازپس گیری سطح مقاومت قابل توجه دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با نگه داشتن گاوها ، BTC برای هفته آینده بی صدا است.

نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده توسط Coin360

بازار رمزنگاری در مرحله رکودی قرار دارد که اکثر ارز ها عملکرد قیمتی را نشان می دهند. بیت کوین در محدوده محدودی معامله می شود و در هفته گذشته به همین ترتیب بوده است. اقدام قیمت های جانبی منجر به کاهش تدریجی شده که ارزش ۴ درصدی جفت ارز BTC / USD را از بین برد.

جفت ارز BTC / USD باید سطح مقاومت بالاتر را در ۴۲۰۰۰ دلار پس بگیرد تا خریداران پایان مرحله ثبات را ببینند. با این حال ، کانال قیمت با کمی شیب خطی در حال صعود است ، که یک نشانه مثبت برای گاوها به سمت هفته بعد است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که خریداران برای برقراری مجدد موقعیت های طولانی به حفظ حرکت بیش از ۳۶۶۰۰ دلار نیاز دارند.

پس از رد بیت کوین از ۴۰۷۶۰ دلار ، این جفت ارز نتوانسته است با اطمینان از ۳۸ هزار دلار عبور کند. سطح ۳۸۲٫۳۸ فیبوناچی یک چالش جدی برای گاوها محسوب می شود. ثابت می شود که پایین ترین حد ۳۳۵۰۰ دلار یک منطقه تأمین قوی است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت ارز در طی چند روز آینده به صورت معاملاتی معامله می شود.

حرکت قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته: راندن یک طرفه منجر به هیچ چیز نمی شود

حتی اگر جفت ارز BTC / USD یک الگوی مثلث متقارن را نشان دهد ، هنوز هیچ شکستی در قیمت رخ نداده است. این جفت ارز در تلاش هستند تا از سطوح مقاومت حساس ، به ویژه نزدیک به سطح ۳۹،۰۰۰ دلار عبور کند. کانال صعودی قیمت امیدوار کننده است ، اما گاوها مجبورند حجم زیادی تولید کنند تا به جلو حرکت کنند.

مثلث متقارن نیز در معاملات خاموش آخر هفته ضعف نشان می دهد. حجم نازک معاملات به این معنی است که شیب کانال قیمت به جای حرکت بالاتر خنثی می شود. باندهای بولینگر در مقایسه با تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ، اقدام قیمت را محدود می کنند. مرز بالایی باند ها با ۳۷۵۰۰ دلار ثابت می شود که یک نقطه محوری مشکل برای عبور است. قیمت با شمع های کوچک سبز مرتباً به سطح پایین تری می رسد.

با نگاه به جلو ، فروشندگان برای ایجاد فشار فروش بیشتر روی مقاومت کوتاه مدت ۳۷۱۰۰ دلار تمرکز خواهند کرد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد حمایت در ۱٫۴۱۴ افزونه فیبوناچی نیز به سطح ۳۴۷۵۰ دلار کمک خواهد کرد. گاوها باید از سطح پایین تر ۳۳۵۲۰ دلار و سپس در سطح ۳۲،۵۶۰ دلار دفاع کنند. از نظر فنی ، حمایت قابل توجه در سطح ۳۰،۰۰۰ دلار است که کلید مرحله تحکیم فعلی است.

نمودار ۴ ساعته BTC / USD: به نظر می رسد اقدام قیمت در هفته آینده بی صدا است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با نگه داشتن گاوها ، BTC برای هفته آینده بی صدا است.

نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

نمودار ساعتی نشان می دهد که اولین مقاومت ۳۷۹۸۰ دلار است. در اینجا ، گاوها اگر حجم کافی نداشته باشند ، شتاب خود را از دست می دهند. کانال افزایش قیمت همچنین تهدید به از دست دادن بخار در نزدیکی سطح ۴۰۰۰۰ دلار است. در صورت از دست دادن حرکت صعودی ، نرخ فیبوناچی ۰٫۳۸۲ با قیمت ۴۰،۸۰۰ دلار جذابیت چندانی نخواهد داشت.

اقدام به تاخیر افتاده قیمت در اکثر شاخص های اصلی و فنی نیز مشهود است. از دست دادن حرکت صعودی در ۲۴ ساعت گذشته ثابت خواهد کرد که جفت ارز BTC / USD  در زمان فشار با سوگیری نزولی در ۳۵۹۵۰ دلار است.اندیکاتور RSI در ۴۳ سالگی ضعف در جفت ارز پیش رو را نشان می دهد.

عدم بازیابی سطح ۴۳۰۰۰ دلار منجر به مقاومت بیشتر در سطح ۴۰،۰۰۰ می شود که به سفارشات فروش بیشتر هم منجر می شود. از زمان سقوط ، جفت ارز BTC / USD با توجه به تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ، هنوز بالاتر از سطح ۳۹،۵۰۰ دلار نیست. فشار صعودی به طور فزاینده ای باعث خسارت بیشتر به سفارشات خرید موجود در بازار می شود. یک شکست غلط می تواند برای گاوها ترسناک تر باشد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: ۴۰ هزار دلار کلید اجرای هفته آینده گاو نر است

امید به یک الگوی مثلث متقارن تأیید شده ممکن است یک گاو نر دیگر را در این جفت تحریک کند. می توان احساسات منفی را که به سرعت تقویت می شود ، تنها در صورت بسته شدن جفت ارز به بالای ۳۹،۷۵۰ دلار ، جلوگیری کرد. نوسان دیگری که بالاتر از سطح ۳۷،۶۰۰ دلار باشد مطمئناً می تواند سفارشات خرید بیشتری را در بازار راکد به وجود آورد.

تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که هر دو گاو نر و خرس در حاشیه نشسته اند. از اقدام فعلی قیمت ، هیچ نتیجه قابل توجهی حاصل نمی شود. تاکنون ، به نظر می رسد هفته آینده یک حرکت خاموش در نمودارهای بیت کوین باشد.