کشف قیمت توسط یک اندیکاتور !

نوید قیمت ۸۵هزار دلاری بیت کوین !

پیشنهاد نوسانگرها برای ورود در قیمت 40،000 دلار در بیت کوین یک نقطه ورود کلاسیک را فراهم کرده است، از سال 2019 ، این اندیکاتور در گرفتن یک روند صعودی در بیت کوین فقط یک بار شکست خورده است.

MicroStrategy ممکن است مثل همیشه “خرید افت” در بیت کوین (BTC) هوشمندانه باشد زیرا اندیکاتوری با سابقه “عالی” به معامله گران برای خرید می گوید.

در یک توییت در تاریخ ۱۵ ژوئن ، کول گارنر ، تحلیلگر مشهور ، سیگنالهای صعودی بیت کوین را نسبت به stablecoin  را برای نوسانگر پرچم گذاری کرد.

خرید در شیب قیمتی یا ذهن نهنگ؟

بعد از اینکه MicroStrategy اعلام کرد قصد دارد ۱٫۵ میلیارد دلار دیگر جمع کند ، درآمد حاصل از آن می تواند به طور کامل برای خرید بیت کوین استفاده شود ، BTC / USD پشتیبانی خود را با ۴۰۰۰۰ دلار ثابت کرد.

این حرکت به دنبال تمجید از ایلان ماسک و سرمایه گذار پل تودور جونز بود ، که در حال حاضر طرفدار موقعیت ۵٪ BTC در مقایسه با ۱٪ قبلی است.

در حال حاضر ، نوسانگر نسبت بیت کوین به stablecoin  را یک فرصت خرید کلاسیک حتی در بالاترین سطح محلی جدید پیش بینی می کند.

اسیلاتور مقدار بیت کوین در مبادلات را نسبت به مقدار پول های ثابت اندازه گیری می کند. طبق گفته گارنر ، وقتی میانگین متحرک وارد یک حد پایین می شود که در نمودار همراه با رنگ سبز نشان داده می شود ، زمان ورود BTC / USD فرا می رسد.

نوید قیمت 85هزار دلاری بیت کوین !

 نسبت بیت کوین به پایداری با برجسته شدن امتیاز خرید. منبع: کول گارنر / توییتر

از سال ۲۰۱۹ ، این اندیکاتور در گرفتن یک روند صعودی در بیت کوین فقط یک بار شکست خورده است.

گارنر اظهار داشت: “از سال ۲۰۱۹ به بعد نرخ BTFD عالی است و فقط سیگنال خرید دیگری را چاپ کرده است.

کی یانگ جو ، مدیرعامل منبع نظارت بر CryptoQuant ، که این شاخص را تولید می کند ، با این وجود زنگ خطر را برای فروش احتمالی تازه این هفته به صدا درآورد. او گفت ، این می تواند از Bitfinex ، جایی که یک نهنگ موقعیت کوتاه قابل توجهی را جمع کرده است ، ناشی شود.

Ki به دنبال کنندگان توییتر گفت: “اگر آزادسازی دوباره تکرار شود ، ممکن است از Bifinex ناشی شود.”

“بیشتر مبادلات بیشتر جریان دلار BTC را پس از سقوط هضم کرده اند. به جز Bitfinex. همه نگاه ها به نهنگ های فاینکس است. ”

نوید قیمت 85هزار دلاری بیت کوین !

شاخص حجم اجرایی نشده بیت کوین از ۱۱ ژوئن. منبع: Ki Young Ju / Twitter

چشم معامله گر “MicroStrategy fractal”

در عین حال ، MicroStrategy متعهد کردن بودجه بیشتر به بیت کوین ، می تواند به خودی خود خبر مثبت برای جلب بازار باشد.

مرتبط: قیمت بیت کوین ممکن است در ماه ها ۸۵ هزار دلار باشد زیرا شاخص ها رشد می کنند – گزارش

همانطور که Filbfilb ، بنیانگذار مجموعه معاملات Decentrader ، اشاره کرده است ، خریدهای MicroStrategy زمانی که صحبت از نرخ های بالاتر BTC می شود ، زمان بندی عجیبی ندارند.

وی روز جمعه به مشترکان کانال تجارت تلگرام خود گفت ، این بیشتر شبیه “فراکتال” است تا یک رابطه غیررسمی.

مدیر عامل شرکت مایکل سایلور همچنان در میان اعلامیه های جمع آوری کمک های مالی به صحبت های بیت کوین ادامه می دهد و یک بستر قابل توجه در رسانه های اجتماعی کسب می کند.

وی در پاسخ به تئودور جونز گفت: “اگر ۵٪ از سهام خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنید ، تصمیم گرفته اید که ۹۵٪ از نمونه کارهای خود را در دارایی هایی که توسط بیت کوین از بین می رود ، سرمایه گذاری کنید.”

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۲۳ خرداد