پولشویی و خطرات رشد آلت‌کوین ها

نگرانی کره جنوبی از رشد آلت‌کوین

انجمن بانکی کره جنوبی از افزایش تجارت آلت‌کوین altcoin نگران است.

انجمن بانکی کره جنوبی از افزایش تجارت آلت‌کوین altcoin نگران است.

نهاد بانکی کره جنوبی می خواهد مبادلات رمزنگاری از خطرات قرار گرفتن در معرض آلتکوین بیش از حد مراقب باشند.
فدراسیون بانک های کره در مورد افزایش حجم تجارت آلتکوین در صرافی های رمزنگاری در این کشور هشدار داده است.

بر اساس گزارشی از کره هرالد در روز دوشنبه ، انجمن بانکی از بانک های عضو خواسته است تا در مورد آلتکوین های ارائه شده توسط مشتریان مبادله رمزنگاری خود حسابرسی کنند.
گزارش شده است که KFB نگران خطرات احتمالی بانک ها برای ارائه خدمات حساب به صرافی هایی است که بیش از حد وابسته به آلتکوین هستند.

یکی از مسئولان انجمن بانکی به نقل از The Korea Herald توضیح داد:

“یکی از معیارهایی که ما توصیه می کنیم ایمنی دارایی های دیجیتال است و می تواند با تعداد سکه های دیجیتال در صرافی اندازه گیری شود. اگر صرافی با دارایی های دیجیتال زیادی روبرو شود ، خطرات بیشتری را به همراه دارد. “

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، یک معاملات قابل توجه توسط معامله گران رمزنگاری در کره جنوبی نسبت به آلتکوین وجود دارد. این تغییر همزمان با افت قیمت مربوط به فعالیت معاملات بیت کوین (BTC) بود که مشخصه آن در اوایل سال وجود داشت و حتی منجر به سقوط حق بیمه کیمچی شد.

سه مورد از مبادلات رمزنگاری “بزرگ چهار” کره جنوبی – Upbit ، Coinone و Bithumb – هر کدام بیش از ۱۵۰ آلت کوین را در سیستم عامل خود فهرست می کنند. توصیه KFB در حالی است که معاملات BTC در این صرافی ها کمتر از ۵٪ است ، بسیار کمتر از میانگین در سایر مبادلات عمده مانند Coinbase و Binance.

در واقع ، تا زمان نگارش این مقاله ، فقط Coinone فعالیت معاملاتی بیت کوین را در اختیار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته دو موقعیت برتر را به خود اختصاص داده است. داده های CoinMarketCap معاملات BTC را در Upbit و Bithumb به ترتیب ۴٫۱۵٪ و ۹٫۱۳٪ نشان می دهد.

تحت الگوی تجارت رمزنگاری کره جنوبی ، مسئولیت نظارت دقیق بر مشتریان مبادله ارزهای رمزنگاری شده بر عهده بانک ها است ، از این رو دلیل هشدار KFB است. این انجمن بانکی همچنین از اعضای خود می خواهد از خطرات احتمالی پولشویی که می تواند با انفجار فعلی تجارت آلتکوین مرتبط باشد آگاه باشند.

موج تجارت تجارت آلتکوین در کره جنوبی یکی دیگر از شواهد در حمایت از روایت چرخه بازار فصل alt است. در واقع ، سلطه سرمایه بازار بیت کوین همچنان در حال کاهش است و اکنون در پایین ترین سطح از ژوئیه ۲۰۱۸ است.
چندین altcoin مهم با افزایش Ether (ETH) نقطه عطف ۴۰۰۰ دلاری را برای رسیدن به بیش از ۴۵۰٪ سود سال به امروز ثبت کرده اند.