یک گروه تلگرامی جعلی !

هشدار کلاهبرداری تیم شیبا به سرمایه گذاران

این تیم به سرمایه گذاران SHIB در مورد کلاهبردارانی که جعل هویت حساب های رسمی و ایجاد کاربران جعلی هستند، هشدار داد.

هشدار کلاهبرداری تیم شیبا به سرمایه گذاران

تیم پشتیبانی ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) هشداری عمومی نسبت به کلاهبرداری های آنلاین در حال انجام که عمدتاً سرمایه گذاران آلت کوین علاقه مند به توکن های SHIB را هدف قرار می دهد، صادر کرده است.

هشدار کلاهبرداری پیشگیرانه در قالب یک توییت ارائه شد که روش‌های مختلفی را که برای فریب دادن قربانیان ناآگاه از جامعه شیبا اینو استفاده می‌شد، توضیح می‌داد.

هوشیار و ایمن بمانید #ShibArmy!

ما از کلاهبرداری اخیر، رسانه های اجتماعی در سفر و دیگر پلتفرم های ارتباطی مطلع شده ایم.

در اینجا یک ویدیوی سریع برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع وجود دارد. pic.twitter.com/UOh50WsJSQ

– Shib (@Shibtoken) 21 نوامبر ۲۰۲۱

در ادامه این هشدار آمده است: «یک گروه تلگرامی جعلی شیبا در تمام رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. کلاهبرداران هویت حساب های رسمی را جعل می کنند و کاربران جعلی ایجاد می کنند. این کلاهبرداران به پست های عمومی پاسخ می دهند.

در حالی که شیبا اینو میلیونرها و میلیاردرهای ارز دیجیتال مشتاق را جذب می کند، بازیگران بد تلاش ها را برای هدف قرار دادن سرمایه گذاران بی احتیاط در پلتفرم های رسانه های اجتماعی از جمله توییتر و تلگرام افزایش داده اند. برخی از روش های رایج برای تماس با قربانیان احتمالی جعل هویت حساب های رسمی و هدف قرار دادن هشتگ هایی مانند #shib #shibarmy #leash #shibaswap و #bone است.

علاوه بر این، هشدار کلاهبرداری Shiba Inu نشان داد که جامعه هیچ نوع تبلیغاتی از جمله airdrops، پاداش، هدایا یا هدیه ارائه نمی دهد. به عنوان یک قاعده کلی، از سرمایه گذاران انتظار می رود که از اشتراک گذاری کلیدهای کیف پول، اعتبارنامه ها یا پیوستن و دنبال کردن حساب های شبکه های اجتماعی جعلی خودداری کنند.

با الهام از موفقیت شیبا اینو، توکن های متعددی با مضمون سگ شروع به هجوم به بازار ارزهای دیجیتال کرده اند. اخیراً، SHIB در ۲۸ اکتبر به رکورد ۰٫۰۰۰۰۸۶ دلاری رسیده است. اما برای حفظ ارزش خود تلاش کرده است.

تیم توسعه Shiba Inu همچنین توکن دیگری به نام Doge Killer (LEASH) را توسعه و منتشر کرده است که اخیراً ۱۳۰٫۳ درصد سود داشته است.

علاوه بر پذیرش جریان اصلی توکن، جامعه رو به رشدی از سرمایه گذاران، SHIB را در برخی از محبوب ترین صرافی های رمزنگاری از جمله Binance.US و Crypto.com قرار داده اند.

هیاهو در مورد Dogecoin (DOGE) به یک دوره طولانی بازار صعودی نسبت داده می شود که سود بالایی را برای سرمایه گذاری های کوچک به دست می آورد. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، یک سرمایه گذاری ۸۰۰۰ دلاری که توسط یک مدیر انبار ۳۵ ساله سوپرمارکت در اوایل سال ۲۰۲۱ انجام شد، اکنون بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد.