کاربران آیفون با کارت نقدی کوین بیس

همکاری اپل پی و صرافی کوین بیس

امکان استفاده از کارت های نقدی کوین بیس برای کاربران اندروید به زودی در گوگل پلی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

کاربران آیفون با کارت نقدی صرافی کوین بیس Coinbase امکان پرداخت خواهد داشت

Coinbase Exchange با همکاری اپل به کاربران آمریکایی این امکان را می دهد تا از کارت نقدی Visa خود در آیفون ها استفاده کنند. گفتنی است امکان استفاده از کارت های نقدی کوین بیس در سرویس Google Pay از این پس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

همکاری صرافی کوین بیس و اپل پی این هفته در صدر اخبار قرار گرفت. کوین بیس امکان پرداخت با اپل پی و گوگل پی را فراهم کرده است. امکان استفاده از کارت های نقدی کوین بیس برای کاربران اندروید به زودی در گوگل پلی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

کوین بیس در یک پست وبلاگش اعلام کرد که این هفته پاداش های نقدی را به افراد لیست انتظارش ارائه می دهد. در سال ۲۰۱۹ این قابلیت در اروپا فعال شده بود اما از الان در آمریکا (به جز هاوایی) در دسترس کاربران خواهد بود.

دبیت کارت با تبدیل موجودی ارزهای دیجیتال  از جمله بیت کوینBTC ، ۴/۸۵٪ به فیات به کاربرانش اجازه می دهد در مکانی که کارت خوان وجود دارد با ارزهای دیجیتال خود خرید کنند. کوین بیس ۴ درصد پاداش برای هولدرهای استلار XLM و یک درصد برای بیت کوین در نظر گرفته است.

همه بیت کوین را بیشتر به عنوان یک سرمایه گذاری می شناسند تا اینکه از آن انتظار واسطه ای برای مبادله و روش های پرداخت استفاده کنند. ولی در آمریکا با وجود قوانین مالیاتی بیشتر پرداخت ها به سمت پرداخت با ارزهای دیجیتال می رود و به زودی دیگر روش های پرداختی هم به استفاده از رمزارزها روی خواهند آورد. مستر کارت نیز قصد رونمایی از یک کارت اعتباری ارزهای دیجیتال با ۳ درصد سود برای بیت کوین را دارد.

کوین بیس یک اکسچنج و یا صرافی بین المللی برای ارزهای رمزنگاری شده (ارز دیجیتال) است که در سال ۲۰۱۷ در هنگ کنگ تأسیس شده. رئیس این سایت کوینکس هم کسی نیست جز یانگ هایپو (Yang Haipo) که یه زمانی استخر ماینینگ یا همان استخراج رمز ارزهای معروف به اسم ViaBTC را راه اندازی کرده بود.

حالا اقدام به جمع کردن  استادان و خوره های برنامه نویس و متخصص توی حوزه بلاکچین و اینترنت را دور هم جمع کرده تا بتواند یک سایتی را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال راه اندازی کند.

تا الان بیش از ۳ سال میشه که صرافی کوینکس داره فعالیت میکنه و روز به روز به طرفداران آن افزوده میشود.

لیست شدن پولکادات و دوج کوین در کوین بیس