هفته دوم آگوست آغاز می شود

همکاری بانک Bogotá و سایت Buda.com

Buda.com پشت پروژه قانونی مبادله ارزهای رمزنگاری شده در کلمبیا است.

همکاری بانک Bogotá و سایت Buda.com

در ماه آگوست ، بانک ملی بوگوتا تراکنش های بستر Buda.com را که پروتکل خود را بر روی ارزهای رمزنگاری شده متمرکز می کند ، پذیرفته است. خدمات رمزنگاری رایگان خواهد بود تا کاربران بتوانند بدون ترس از آنها بهره مند شوند. همه اینها بخشی از آزمایشی است که بانک بوگوتا و شرکت بودا بر سر آن توافق کرده اند.

بوگوتا بانک خدمات رمزنگاری را می پذیرد

همکاری بانک Bogotá و سایت Buda.com

این بانک تبدیل سپرده ها و برداشت ها را به رمز ارز می پذیرد و بنابراین مشتریان می توانند عملیات خرید/فروش را در رمزنگاری انجام دهند. این یک طرح آزمایشی است که از مقامات کلمبیایی برای ورود به بازار رمزنگاری پشتیبانی می کند. Buda.com ، با بانک ملی ، پروژه افتتاح این تجارت را در ماه آگوست به پایان می رساند.

به همین مناسبت ، قانونی بودن حرکات بانکی مورد حمایت بانک ملی مورد توجه قرار می گیرد. با این رسمیت ، طرفداران رمزنگاری کلمبیا از مقررات احتمالی وضع شده توسط بانک بوگوتا نمی ترسند.

این مدل خدمات رمزنگاری نیز در آرژانتین با یک بانک مجازی آزمایش شد. همانطور که توسط رسانه های محلی این کشور در آمریکای جنوبی گزارش شده است ، Brubank نسبت به ممنوعیت عملیات تأیید نشده در رمزنگاری هشدار می دهد.

اتفاق مشابهی در انگلستان رخ داد ، جایی که بانک بارکلیز به دلایل امنیتی خدمات رمزنگاری را ممنوع کرد. با این حال ، اینها اقداماتی است که کاربران در انگلستان و آرژانتین می توانند با استفاده از سایر بانک های غیرقابل کنترل دور بزنند.

مقررات ارزهای رمزنگاری شده در کلمبیا

مانند بسیاری از کشورها ، کلمبیا دارای تنظیم کننده های عملیات رمزنگاری است ، اگرچه شیوه کار متفاوتی دارد. هدف دولت ملی این است که یک سیستم Sandbox ایجاد کند که در آن نه شرکت ارزهای رمزنگاری شده شرکت خواهند کرد.

این شرکتها که در Sandbox مستقر شده اند عملیات مختلف را در یک طرح کنترل شده مطالعه خواهند کرد. با این روش کار ، می توان فهمید که بازار رمزنگاری از قوانین و مقررات اجتناب می کند.

بانک های بوگوتا و بودا بخشی از Sandbox هستند و هدف آنها استفاده از آن با ۵۰۰۰ مشتری است. اما این عملیات رمزنگاری بین دو شرکت در Sandbox انجام نمی شود. پیوندی که بانک و Buda.com با Sandbox دارند یک آزمایش خواهد بود ، اما مقامات کلمبیایی نیز از آن پشتیبانی می کنند.

آلخاندرو بلتران ، مدیر بودا ، تصریح می کند که این طرح آزمایشی بخشی از تنظیم عملیات رمزنگاری نیست. اما این یک پروژه است که در آن Superintendency ملی نحوه عملکرد بازار رمزنگاری نشان داده می شود.

این اطمینان وجود دارد که Buda.com در ماه های آینده به صورت قانونی و ایمن وارد بازار رمزنگاری پول دولتی می شود. با این پروژه ، کلمبیایی ها می توانند بدون مشکل از رمزنگاری استفاده کرده و جای خود را به بازار مالی جدیدی بدهند. طرح آزمایشی بانک ملی و بودا برای هفته دوم آگوست منتشر می شود.