اولین DAO مورد تایید آمریکا

وایومینگ اولین سیستم خودگردان غیرمتمرکز قانونی

وایومینگ بیشتر در حال تحکیم موقعیت خود به عنوان دوست ترین دولت در آمریکای شمالی است.

دولت رمزنگاری وایومینگ اولین سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) را که به طور قانونی شناخته شده است ، در ایالات متحده تأیید کرده است.

بر اساس اعلامیه ۴ ژوئیه ، CryptoFed DAO آمریکایی در تاریخ ۱ ژوئیه از دفتر وزیر امور خارجه وایومینگ مطلع شد و آن را به عنوان یک شخص حقوقی به رسمیت می شناسد.

ماریان اور ، مدیر عامل CryptoFed DAO آمریکایی ، اظهار داشت:

“وایومینگ حوزه قضایی دارایی های دیجیتال در ایالات متحده آمریکا است و اکنون با این قانون DAO ، وایومینگ مسلماً بهترین حوزه قضایی بلاکچین در جهان است. این بدان معنی است که ایجاد یک ارز دیجیتال واقعی با پذیرش گسترده اکنون امکان پذیر است. “

(Merchant Advisory Group (MAG، که ۱۶۵ نماینده از بزرگترین بازرگانان ایالات متحده را نشان می دهد ، حمایت خود را از تشکیل پرونده اعلام کرد. مدیر اجرایی MAG ، جان درچنی ، اظهار داشت که این گروه همیشه از رقابت بیشتر در فضای پذیرش پرداخت حمایت کرده است.

CryptoFed DAO آمریکایی توسط ارائه دهنده راه حل های خدمات بانکی همراه mSHIFT در اول ژوئیه ۲۰۲۱ تاسیس شد. این پروژه وظیفه خود را به عنوان ترویج یک اقتصاد دو علامتی توصیف می کند که از نفوذ تورم مصون است.

ماریان اور تأکید کرد که توکن پایدار الگوریتمی بومی DAO ، Ducat و معاملات بدون هزینه را تسهیل می کند. Ducat مبتنی بر EOS است که برای دستیابی به معاملات پرسرعت به قیمت تمرکززدایی از اجماع اثبات سهام (DPoS) استفاده می کند.

توکن های جدید از طریق بهره ای که به دارندگان Ducat پرداخت می شود و پاداش هایی که برای کاربران شبکه در نظر گرفته شده ، صادر می شود. جوایز و نرخ بهره Ducat با یادگیری ماشین به صورت پویا تنظیم می شود ، در حالی که Ducat قصد دارد با توجه به میزان تورمی که دلار تجربه می کند ، در برابر دلار افزایش یابد.

DAO همچنین حاکمیت خود ، Locke را که برای تثبیت دوکت استفاده می شود ، صادر می کند.

توکن حکمرانی با رعایت پیشنهاد Token Safe Harbour 2.0 که توسط کمستر SEC ، Hester Peirce در آوریل ارائه شده است ، صادر می شود.

وایومینگ در سالهای اخیر پیشتاز مقررات پیشگامانه رمزنگاری مجاز در ایالات متحده بوده است ، با تنظیم کننده های ایالتی در کنار Avanti Bank & Trust’s Caitlin Long برای ایجاد چارچوب منشور بانکی برای شرکت های رمزنگاری.

در سپتامبر ۲۰۲۰ ، کراکن یک منشور بانکی وایومینگ دریافت کرد ، و این اولین تجارت رمزنگاری مجاز به فعالیت به عنوان یک بانک در ایالات متحده است. آوانتی در ماه اکتبر از او پیروی کرد.

در مارس سال جاری ، وایومینگ اولین ایالتی در کشور بود که قانونی را به رسمیت شناخت که DAO را به عنوان یک شکل متمایز از شرکت های با مسئولیت محدود شناخته است.

اولین بانک دوستدار بیت کوین مکزیک

نبراسکا ، مجوز خدمات ارز دیجیتال گرفت !