اهداف ایجاد ثبات اقتصادی در ونزوئلا

وعده بورسیه تحصیلی Axie Infinity در ونزوئلا

این ابتکار بخشی از برنامه La Guaira Digital است که هدف آن رشد سریع و ایجاد ثبات اقتصادی در کشور است.

وعده بورسیه تحصیلی Axie Infinity در ونزوئلا

یک نامزد فرمانداری از ونزوئلا قول داده است که برای شهروندانی که علاقه مند به پیوستن به مرکز آموزش فنی برای استخراج و مدیریت دارایی‌های دیجیتال هستند، بورسیه تحصیلی ارائه دهد.

José Alejandro Terán(خوزه آلخاندرو تران)، فرماندار مشتاق که نماینده حزب حاکم کشور است، این ابتکار را به عنوان بخشی از برنامه La Guaira Digital با هدف رشد سریع و ایجاد ثبات اقتصادی در کشور آغاز کرد.

همانطور که Cointelegraph اسپانیایی گزارش کرده است، مرکز آموزشی Terán به دارندگان بورس تحصیلی آموزش های تخصصی در زمینه توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، استخراج ارز دیجیتال و تجارت ارائه می دهد. علاوه بر این، این حرکت توسط چهار نهاد، یعنی نظارت ملی دارایی‌های رمزنگاری (SUNACRIP)، آکادمی Axie Infinity، گروه سیاسی Independientes con Terán و جوانان حزب سوسیالیست متحد ونزوئلا (JPsuv) پشتیبانی خواهد شد.

مرتبط: Axie Infinity پر فروش ترین NFT

علاوه بر طرح های بورس تحصیلی برای یادگیری رمزنگاری، نامزد فرمانداری ایجاد “هزار شغل” را از طریق این پیشنهاد متصور است:

“من احساس می کنم که با کمک به جوانان برای ایجاد منابع متعدد، ما ثبات اقتصادی را برای خانواده های آنها تضمین می کنیم. ۱۰۰۰ شغل در سال، آن را یادداشت کنید!»

Terán همچنین قول داد که این آموزش که توسط آکادمی Axie Infinity ارائه می‌شود، شامل نصب و تعمیر شبکه‌ها و استخراج ارزهای دیجیتال و تجارت رمزنگاری می‌شود. بر اساس داده های به دست آمده توسط Chainalysis، ونزوئلا به عنوان هفتمین کشور در شاخص جهانی پذیرش کریپتو قرار دارد.

مدیر عامل پلتفرم سرمایه گذاری رمزنگاری Uphold، JP Thieriot، اخیراً در مورد موارد استفاده رو به رشد مبتنی بر بیت کوین برای بازار آمریکای لاتین با Cointelegraph صحبت کرده است.

به گفته این کارآفرین، پذیرش جریان اصلی بیت کوین (BTC) السالوادور تأثیر دومینویی در تسریع پذیرش رمزنگاری در مناطق اطراف از جمله ونزوئلا و کلمبیا داشته است.

Thieriot همچنین معتقد است که پذیرش رمزنگاری برای اقتصادهای کوچکتر به جای ایجاد یک ارز دیجیتال داخلی بانک مرکزی (CBDC) منطقی تر است.