اتریوم در حال کاهش مبادلات

پایین ترین سطح مانده های اتریوم از ژوئن ۲۰۱۹

Glassnode ادعا می کند که سرمایه گذاران بیت کوین در ماه می BTC را به Ether تبدیل کرده اند.

براساس تجزیه و تحلیل ارائه دهنده تجزیه و تحلیل Glassnode ، مجموع اتریوم در مبادلات تقریباً دو سال اخیر به پایین ترین سطح رسیده است. Glassnode تخمین می زند که در حال حاضر فقط ۱۳٫۳ میلیون اتر در صرافی های متمرکز نگهداری می شود ، کمترین میزان آن از ژوئن ۲۰۱۹ بوده است. به همین ترتیب ، سیستم عامل های متمرکز تقریباً ۵۲٫۴ میلیارد دلار ETH یا ۱۱٫۵ درصد از کل اتریوم را در اختیار دارند.

از زمان رسیدن به حداکثر ۱۹ میلیون ETH در سپتامبر ۲۰۲۰ ، تعداد اتر در مبادلات متمرکز ۳۰ درصد کاهش یافته است.

تعادل کم ETH در مبادلات معمولاً برای بازارها صعودی تلقی می شود زیرا باعث کاهش عرضه نسبت به تقاضا در سیستم عامل های معاملاتی محبوب می شود. موازنه مبادلات ارزی نشان می دهد سرمایه گذاران بلند مدت دارایی های خود را به ذخیره امن منتقل می کنند یا وجوه خود را قفل می کنند تا از طریق پروتکل های مالی غیرمتمرکز یا سهام ، سود کسب کنند.

در گزارش روز دوشنبه “هفته روی زنجیره” ، ارائه دهنده داده همچنین اشاره کرد که مقداری در معرض بیت کوین به نفع اتریوم کاهش یافته است.

Glassnode رفتار خرج معاملات و معاملات هزینه نشده بیت کوین قدیمی را که بین ۶ ماه تا ۳ سال انجام شده است ، مرتبط می کند و شواهدی را نشان می دهد که سرمایه گذاران بلند مدت می توانند اخیراً به ETH مراجعه کنند:

“در حالی که این تنها یک مشاهده تجربی است ، افزایش متمایز بیت کوین قدیمی تر که پس از یک دوره طولانی نگهداری دوباره به گردش در می آید ، یک مورد قانع کننده را ایجاد می کند.”

پایین ترین سطح مانده های اتریوم از ژوئن 2019

این گزارش افزود که فعالیتهای زنجیره ای طی چهار هفته گذشته در میان اقدامات صعودی اخیر اتر به طور قابل توجهی برای اتریوم افزایش یافته است. تعداد کل تماس های قراردادی هوشمند ، معاملات Uniswap و معاملات روزانه ، از ابتدای سال تاکنون شاهد افزایش قابل توجهی بوده اند.

معاملات روزانه در این هفته به بالاترین رقم ۱٫۶۳ میلیون نفری رسیده اند که ۲۲٫۵ درصد افزایش نسبت به صعود قبلی در دسامبر ۲۰۱۷ است.

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت های اتریوم در کمتر از ۳۹۰۰ دلار معامله می شدند، در حالی که بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی ۴۲۲۰ دلار در ۱۰ ماه میرا تجربه میکند.


تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک ; ۲۰ اردیبهشت