77 درصد موافق

پرسش مدیر تسلا و جواب مثبت شرکت کنندگان

دوج کوین 10٪ پس از توییت ماسک افزایش قیمت داشت و احتمالاً معامله گران نسبت به احتمال قبول تسلا دوج برای اتومبیل های خود واکنش نشان خواهند داد

ایلان ماسک ، مدیر عامل شرکت  تسلا ، یک توییت جدید از دوج کوین زد پرسید آیا مشتریان می خواهند برای ماشین های تسلا با دوج هزینه کنند. وی در توییت پرسید:

“آیا می خواهید تسلا دوج را بپذیرد؟”

، در حالی که در عرض ۳۰ دقیقه تقریبا ۸۱۵،۵۵۵ رأی آورد.

۷۷٪ از کل نظرسنجی ها – تقریباً ۶۲۷۵۵۰ حساب توییتر – “بله” رأی دادند.

– ایلان ماسک ۱۱ مه ۲۰۲۱

دوج کوین ۱۰٪ پس از توییت ماسک افزایش یافت و احتمالاً خریداران و معامله گران نسبت به احتمال قبول تسلا دوج برای اتومبیل های خود واکنش نشان دادند. در حال حاضر ارزش افزوده در هفته گذشته ۲۰٪ و در سال گذشته ۲۱۶۹۹٫۷٪ خیره کننده است.

این توییت در نزدیکی SpaceX ، شرکت اکتشافات فضایی متعلق به ماسک ، پرداخت می شود که پرداخت دوج کوین را برای یک مأموریت حمل بار به فضا در اوایل هفته جاری انجام می دهد.

این مأموریت توسط یک شرکت  انرژی هندسی منعقد شده است ، که می گوید دوج

“واحد حساب برای تجارت های در ضمینه ماه ، بین SpaceX و شرکت انرژی هندسی است و پیش زمینه ای برای مأموریت های آینده به ماه و مریخ است.”

SpaceX سال آینده ماهواره Doge-1 را به ماه پرتاب می کند

– ماموریت پرداخت شده در دوج

– رمزگذاری ۱ در فضا

– ۱ الگوی رفتاری در فضا به ماه

– ایلان ماسک  ۹ مه ۲۰۲۱

به همین ترتیب ، تسلا اولین شرکت خودروسازی در جهان بود که اوایل امسال بیت کوین را برای اتومبیل های برقی خود پذیرفت. این شرکت فقط از نرم افزارهای داخلی و منبع باز استفاده می کند و گره های بیت کوین خود را مستقیماً کار می کند.

به همین ترتیب ، تمام بیت کوین پرداختی توسط کاربران به تسلا به عنوان بیت کوین حفظ می شود و مانند سایر خریدهای محصولات فیات به بیت کوین به ارز فیات تبدیل نمی شود.

این بدان معناست که برخلاف بیشتر خریدهای دیگر دارایی های دنیای واقعی مانند املاک و مستغلات ، ساعت ها یا قایق های تفریحی ، تسلا همچنان بیت کوین دریافتی را در کتاب های خود نگه دارد ، به جای اینکه بیت کوین را بپذیرد و به دلار (یا سایر ارزهای فیات بلافاصله) برساند. و اکنون ، این شرکت ممکن است به یک دارنده دوج کوین تبدیل شود.