قراردادهای هوشمند احتمالاً در ماه اوت به شبکه اصلی Cardano می آیند

پروژه جدید کاردانو، چند کوین آماده ی انفجار قیمتی

دیویس تأکید می کند که NFT ها به ویژه در دنیای بازی پیشنهادهای ارزش زیادی ارائه می دهند
پروژه جدید کاردانو

لارک دیویس ، معامله گر محبوب رمزنگاری معتقد است که تعدادی از روایت های جذاب رمزنگاری ، سودهای قابل توجهی را در این چرخه برای سرمایه گذاران اولیه به ارمغان می آورد.

او انتظار دارد که سروصداهای جدید سیستم عامل های جدید قرارداد هوشمند رشد کند و استدلال می کند که ورود قراردادهای هوشمند به کاردانو منجر به رونق پروژه های جدید می شود که می تواند به سرمایه گذاران با دستاوردهای چشمگیر پاداش دهد.

“قراردادهای هوشمند احتمالاً در ماه اوت به شبکه اصلی Cardano می آیند ، با این فرض که هیچ تأخیری در نقشه راه وجود ندارد.

بنابراین ما در شرف دیدن این انفجار فقط از پروژه های جدیدی هستیم که به کاردانو می آید.

تحلیلگر می گوید که او همچنین انتظار دارد چیزهای بزرگی از سولانا (SOL) داشته باشد.

“در حالی که دارایی سولانا اخیراً بسیار صعودی بوده است ، چیزی نیست که بیشترین سود را برای شما به همراه داشته باشد. … سرمایه گذاران باهوش در حال شروع به جستجوی فراتر از دارایی اولیه سولانا و اکوسیستم سولانا هستند. “

شبکه بلاک چین مقیاس پذیر (Elrond (EGLD نیز در رادار دیویس قرار دارد و در بقیه سال قرار دارد. YouTuber توضیح می دهد که او به دلیل وجود یک هواپیمای آتی که تیم قصد دارد توکن ارز غیرمتمرکز (Maiar (ME و انتشار مکانیزم جمع آوری کمک مالی (صفحه راه اندازی) در بلاکچین را در الروند سرسخت نشان دهد ، سرسخت است.

“در حال حاضر دو اتفاق بسیار بزرگ در حال انجام است که من را نسبت به آنچه Elrond انجام می دهد بسیار خشن می کند. اولین مورد تبادل Maiar  است. بنابراین این در حال بیرون ریختن است ، ۱۰۰٪ از نشانه ها در اختیار دارندگان رمزهای الروند قرار می گیرد. نکته مهم دیگری که باید از آن هیجان زده شوید سکوی پرتاب الروند در آینده است. ” به ازای دیویس ، صفحه پرتاب الروند “موج کاملاً جدیدی از نشانه ها را به جهان الروند معرفی می کند.”

تبلیغات نشانه های غیرقابل انعطاف (NFT) ، دارایی های دیجیتال منحصر به فرد که می توانند هنر دیجیتال ، زمین ، بلیط و غیره را نشان دهند ، روند دیگری است که YouTuber انتظار دارد ادامه دهد و برای سرمایه گذاران سودآور باشد.

“… روند نهایی که من می بینم بازده زیادی برای سرمایه گذاران خواهد داشت … NFT ها. من فکر نمی کنم NFT ها حتی سطح احتمالاتی را که برای این فناوری ممکن است خراشیده باشند … این مالکیت دیجیتالی استروئیدها است. ”

دیویس تأکید می کند که NFT ها به ویژه در دنیای بازی پیشنهادهای ارزش زیادی ارائه می دهند ، جایی که دارایی های مجازی غالباً خریداری ، معامله و فروخته می شوند و در حوزه های ورزشی ، جایی که کارت های دیجیتال و سایر کالاهای گردآورندگان محبوبیت زیادی دارند.