حمایت 80 درصدی از این ایده

پس گرفتن جایگاه چهارم توسط دوج کوین

ارز رمزنگاری شده ارزشمند ، می تواند سوخت تسلارا تامین کند

دوج کوین مبتنی بر Shiba Inu روز سه شنبه پس از اینکه ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا از پیروان توییتر خود پرسید آیا این شرکت باید این رمز را به عنوان پرداخت برای وسایل نقلیه خود بپذیرد ، اقدامی است که می تواند دارایی بسیار ناپایدار را قانونی کند و برخی از آنها را بازیابی کند ، دوج کوین جایگاه خود را به عنوان چهارمین ارز رمزنگاری شده ارزشمند پس گرفت. ارزشی که پس از آنکه ماسک آن را “شلوغی” در روز شنبه SNL خواند ، از دست داده بود.

حقایق کلیدی

در طی یک ساعت ، توییت میلیاردر بیش از یک میلیون پاسخ به دست آورد ، تقریباً ۸۰٪ از مردم در یک نظرسنجی از این ایده حمایت کردند.

قیمت دوج کوین نزدیک به ۱۴٪ افزایش یافت و به حدود ۵۳ سنت سکه رسید ، که در آخر هفته گذشته ۷۳ سنت قبل از ظهور SNL Musk پایین بود.

این تجمع حامی بازار دوج کوین بیش از ۶۸ میلیارد دلار بود و از XRP به عنوان چهارمین رمزنگاری ارزشمند پیشی گرفت.

 

سابقه اصلی

ظاهر بسیار مورد انتظار ماسک در Saturday Night Live باعث افزایش آنلاین علاقه به داگ شد و همین امر موجب یک رالی یک هفته ای شد که آن را به بالاترین قیمت سکه های ۷۰ سنت تبدیل کرد.

میلیاردر یکی از مشهورترین طرفداران آن و سایر ارزهای رمزپایه است ، هرچند او از مردم خواسته است با احتیاط سرمایه گذاری کنند زیرا هنوز یک کلاس دارایی سوداگرانه است.

به دنبال عملکرد ماسک ، ارزش آن ۴۰٪ سقوط کرد. این توکن ناپایدار است و به شدت به اقدامات ماسک پاسخ می دهد ، و پس از ذکر این توکن توسط ایلان ماسک در توییتر ، اغلب با میم ها ، بزرگترین جهش ها برای دوج کوین وجود دارد.

از زاویه ای دیگر

بیت کوین در مارس پس از آنکه ایلان ماسک فاش کرد رمز ارز برای خرید وسایل نقلیه تسلا قابل استفاده است ، به بالاترین قیمت خود رسیده است ، این اولین حرکتی بود که پیش بینی می شد اولین بار با تسلا اعلام کرد که ۱٫۵ میلیارد دلار در دارایی بحث برانگیز سرمایه گذاری کرده و نشانه ای از اطمینان است بیت کوین را به استفاده از جریان اصلی نزدیک کنید.

پس از سالها تردید ، موسسات اکنون تنها برای برآوردن تقاضای مشتری ، ارزهای رمزپایه را پذیرفته اند.

تحلیل تکنیکال دوج کوین ; ۱۹ اردیبهشت