توصیه های یک فرد ثروتمند ;

پیام میلیاردر مکزیکی : بیت کوین بخر !

توصیه زندگی از سومین فرد ثروتمند مکزیک : "حسادت نکن ، خودت را باور کن و بیت کوین بخر."

پیام میلیاردر مکزیکی : بیت کوین بخر !

سومین فرد ثروتمند مکزیک در شب کریسمس پیامی دلگرم کننده برای سال نو برای علاقه مندان بیت کوین (BTC) ارسال کرد. ریکاردو سالیناس پلیگو در یک ویدیوی جشن دو دقیقه ای توصیه کرد که از پول دولتی دور شوید و بیت کوین بخرید.

او قبل از اینکه از فالوورهایش بخواهد بازتوییت کنند و به اشتراک بگذارند، سه توصیه به ۹۵۷۲۰۰ دنبال کننده خود در توییتر به عنوان بخشی از پیام کریسمس و سال نوی خود می کند:

«از پول های دولتی دوری کنید. خواه دلار باشد، یورو یا ین – همه چیز یکسان است. این پول جعلی ساخته شده از دروغ های کاغذی است. بانک‌های مرکزی بیش از هر زمان دیگری در حال تولید هستند.

او قبل از اینکه به دوربین اشاره کند مکث می کند و می گوید: “در بیت کوین سرمایه گذاری کنید!”

در مقابل درخت کریسمس طلایی ایستاده بود، دو «هدیه» دیگر از نصیحتی که سالیناس به پیروانش داد این بود که حسادت را کنار بگذارند و به خود ایمان داشته باشند، به ویژه هنگامی که به دنبال آزادی و نوآوری هستند.

جای تعجب نیست که سالیناس سرمایه گذاری در بیت کوین را توصیه می کند. به عنوان یک مبشر برجسته بیت کوین از سال ۲۰۱۳، بیوگرافی توییتر او خود را صرفاً به عنوان یک “تاجر مکزیکی و دارنده بیت کوین” توصیف می کند.

سالیناس قصد دارد دومین بانک خرده فروشی بزرگ مکزیک Banco Azteca را به اولین وام دهنده در این کشور تبدیل کند که در بیت کوین تجارت می کند. با این حال، سالیناس، رئیس شرکت مادر این بانک، گروپو سالیناس، در ژوئن امسال ناامید شد.

بانک مرکزی مکزیک در پاسخ به برنامه‌های بلندپروازانه وی اعلام کرد که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین از نظر قانونی مناقصه ندارند و استفاده از آنها در سیستم مالی این کشور ممنوع است. در سپتامبر سال جاری، آلخاندرو دیاز د لئون، رئیس بانک مکزیک، بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی قابل اعتماد رد کرد و از نوسانات قیمت ها به عنوان یک مانع بزرگ برای پذیرش کامل نام برد.

مطالب مرتبط: «کاملاً درست» که بیت کوین را طلای جدید بدانیم – سومین مرد ثروتمند مکزیک

سالیناس در مصاحبه ای با کوین تلگراف در ژانویه امسال، عقیده خود را برای بیت کوین به عنوان یک دارایی غیرقابل مصادره به اشتراک گذاشت.

در این مصاحبه، او همچنین اعلام کرد که برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ از طریق Grayscale بیت کوین را با قیمت ۵۰۰ دلار خریداری کرد و گفت که تا سال ۲۰۱۸، این یکی از “بهترین سرمایه گذاری هایش” بوده است. او همچنین در توییتی به نفع حواله‌های بیت‌کوین، که می‌تواند یک بازار بالقوه ۴۰ میلیارد دلاری برای مکزیکی‌هایی باشد که پرداخت‌های فرامرزی به ایالات متحده ارسال می‌کنند، نوشته است.