به گفته محققان ، این اولین پروژه مالی غیرمتمرکز جهان است

پیشرفت روزافزون امارات متحده عربی در DEFI

با توجه به اینکه نفت اعراب منطقه خلیج فارس دیر یا زود در حال اتمام است عاقلانه است که اعراب منطقه نیز به سرعت به سمت تکنولوژی پا بنهند . امارات متحده عربی واحد اقتصادی جدیدی را در وسط بیابان بنا نهاده و در حال حاضر دولت آماده  استفاده از این تکنولوژی بزرگ میباشد . صنعت رمزنگاری اعراب سریعتر از آسمان خراش های این کشور در حال رشد است . یکی از پر سر و صداترین پروژه های ارز دیجیتال Arabic Cash است.

پیشرفت روزافزون امارات متحده عربی در DEFI

 

با توجه به اینکه نفت اعراب منطقه خلیج فارس دیر یا زود در حال اتمام است عاقلانه است که اعراب منطقه نیز به سرعت به سمت تکنولوژی پا بنهد . امارات متحده عربی واحد اقتصادی جدیدی را در وسط بیابان ایجاد کرده است و در حال حاضر دولت آماده  استفاده از این تکنولوژی بزرگ میباشد . صنعت رمزنگاری اعراب سریعتر از آسمان خراش های این کشور در حال رشد است.

یکی از پر سر و صداترین پروژه های ارز دیجیتال Crypto Valley ، Arabic Cash است.

در سال ۲۰۱۸ ، وقتی میزان سرمایه گذاری در پروژه های فنی اعراب از رقم باورنکردنی ۳۲۰ میلیون دلار فراتر رفت ، شیخ محمد بن راشد تصمیم گرفت امارات عربی را کاملاً دیجیتالی کند. وی از راه اندازی “استراتژی Blockchain 2021” که هدف آن ساخت امارات متحده عربی به عنوان یک رهبر جهانی در دیجیتال سازی است ، خبر داد. این شیخ ادعا می کند که صرفاً در سال جاری ۳ میلیارد دلار در کشور برای دولت صرفه جویی می کند.

“اجرای این فناوری بر کیفیت زندگی در امارات متحده عربی تأثیر می گذارد و سطح رفاه جامعه را افزایش می دهد. ۵۰٪ از معاملات دولت در سطح کشوری تا سال ۲۰۲۱ با استفاده از فناوری بلاکچین انجام می شود. این باعث صرفه جویی در وقت ، تلاش ، منابع می شود و به مردم این امکان را می دهد بیشتر معاملات خود را به موقع و با توجه به سبک زندگی مدرن انجام دهند.

Defi امارات

 

بزرگترین استراتژی سرمایه گذاری عربی

در حمایت از استراتژی Blockchain 2021 دولت ، گروهی ترکیبی از توسعه دهندگان عرب ، بزرگترین استراتژی سرمایه گذاری اعراب را در مارس سال جاری اعلام کردند. ابزار مالی کاملاً غیرمتمرکز جدید باید جذب سرمایه گذاری جهانی را در منطقه با رشد سریع تر تسهیل میکرد.

نیازی به انتظار طولانی نبود، در پایان ماه مارس ، پروژه عربی اقتصاد جدید با نام Arabic Cash (ABIC) در جهان ظاهر شد.

قبل از انتشار پروژه رمزنگاری Arabic Cash این پروژه توجه صندوق های سرمایه گذاری املاک و مستغلات در امارات متحده عربی را به خود جلب کرد. یک هفته پس از راه اندازی این پروژه ، پروژه ۵۰٪ از بودجه برنامه ریزی شده برای اولین دوره فروش خصوصی را جمع آوری کرد. این هنوز ابتدای کار بود، زیرا این پروژه نوید چندین آگهی تبلیغاتی در آینده نزدیک را می داد که به وضوح سرمایه گذاران تجارت الکترونیک را به خود جلب میکرد.

Arabic Cash چیست و پروژه چه راه حل هایی ارائه می دهد؟

به گفته محققان ، این اولین پروژه مالی غیرمتمرکز جهان است که بر اساس اصل وام ها و سپرده ها با حمایت و سرمایه گذاری اعراب کار می کند. هدف آن جذب سرمایه گذاران خارجی جدید در توسعه اقتصاد دیجیتال امارات متحده عربی است. این بدان معنی است که اکنون هر کسی که می خواهد پول خود را در پروژه های عربی سرمایه گذاری کند ، می تواند در عرض چند دقیقه از طریق رایانه شخصی یا تلفن هوشمند خود این کار را انجام دهد.

تا پیش از این ، مشکل اساسی نظارت سخت بر امور مالی سنتی توسط امارات متحده عربی بود. سرمایه گذاران با موانع زیادی روبرو میشدند ، از گرفتن ویزا ، تا روش های پیچیده تأیید حساب . در سال ۲۰۱۸ ، دولت امارات اجرای اصلاحات را برای حمایت از سرمایه گذاری دیجیتال آغاز کرد و Arabic Cash مهر تأییدی بر این اصلاحات بود.

سیستم مالی غیر متمرکز Decentralized Finance (Defi)

واژه متمرکز در این جا به این معناست که مسئولین و بانک های مرکزی در مورد پول یک کشور تصمیم گیرنده هستند و آن را کنترل می کنند و کنترل جریان مالی یک کشور به طور معمول در اختیار مسئولین آن کشور قرار می گیرد و در مورد آن تصمیم میگیرد که چقدر پول چاپ کنند و به سیاست پولی جریان می دهند و اجازه می دهند پول ، به طور طبیعی مسیر نقدینگی خود را طی کند، مردم نیز در سیستم مالی حاکم بر دنیا ، اختیار دارایی خود را برای سود در نهادی مانند بانک های موجود قرار می دهند.

مشکل سیستمی این طرز تفکر این است که سیستم کنترلگر حاکم بر سرمایه گذار است و قدرت سیستمی ، متمرکز میباشد ولی خطرات ناشی از آن بسیار بالا است، در نتیجه سیستم مالی غیرمتمرکز یا به طور خلاصه دیفای DeFi این تمرکز را از بین میبرد.

چگونه در این پروژه سرمایه گذاری کنیم؟

برای سرمایه گذاری در Arabic Cash ، تنها کاری که باید انجام دهید خرید یک رمز ارز ABIC است. تاکنون این پروژه در مرحله پیش فروش است. به گفته محققان ، ورود Arab Cash در اولین طبقات تجاری برای ژوئن سال جاری برنامه ریزی شده است. در ضمن ABIC را می توان از طریق کانال رسمی Arabic Cash خریداری کرد.

این پروژه رباتی رسمی راه اندازی کرده که به سرمایه گذاران این اجازه را میدهد تا در کیف پول دیجیتال خود مسیری سهل را در جهت یافتن این ارز دیجیتال مورد استفاده قرار دهند و به طور خودکار ABIC را یافته و جهت خرید اقدام کنند.

چشم انداز پروژه Arabic Cash

با توجه به تجربه پروژه های مشابه DeFi از نظر فناوری ،معامله در اولین صرافی ارزهای دیجیتال می تواند افزایش چشمگیر قیمت توکن ABIC را در پیش داشته باشد. بارزترین نمونه توسط پروژه پنکیک DeFi نشان داده است ، که هنوز توسط هیچ بنیاد دیگری غیر از فناوری DeFi پشتیبانی نمی شود.

پس از عرضه عمومی ، ارزش سکه CAKE از ۰٫۰۰۰۲ دلار به ۱٫۱۱ دلار رسید، یک افزایش باورنکردنی ۵۰۰۰٪.

برای پروژه ای که روی استراتژی سرمایه گذاری عرب متمرکز است ، ممکن است این اعداد مانند طبقه اول برج خلیفه به نظر برسد. علاوه بر این ، Arabic Cash قصد دارد رمز ABIC را در یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری جهان ، Binance ، تا پایان سال ۲۰۲۱ بکار ببرد.

علاوه بر رشد طبیعی این پروژه، سرمایه گذاران می توانند انتظار ۳۵٫۶٪ تضمین شده سالانه برای نگه داشتن این ارز دیجیتال در حساب خود را داشته باشند. این سود حاصل ویژگی های فناوری ، مستقل از تقاضای DeFi میتواند باشد که به سرمایه گذاران برای اضافه کردن و نگهداری حجم نقدینگی ، پاداش می دهد.

علاوه بر این ، سرمایه گذاران می توانند در مورد ایمنی وجوه خود خیال آسوده داشته باشند ، زیرا Arabic Cash در زبان Solidity پروتکل BEP20 در بلاک چین Binance ایجاد می شود. این به معنای حداکثر محافظت در برابر هک  و همچنین حداقل هزینه انتقال است.

نتیجه گیری:

Arabic Cash فرصتی برای سرمایه گذاری در اقتصاد دیجیتال امارات متحده عربی به همه افراد روی کره زمین ارائه می دهد. کارشناسان مالی پیش بینی می کنند که افزایش شدید قیمت ABIC در مرحله معاملات عمومی ، که با اتمام دور سوم فروش خصوصی، آغاز می شود چشمگیر خواهد بود . Arabic Cash امسال با ورود به یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در جهان Binance به اوج خود می رسد.

 

تکنولوژی MPC باعث افزایش سرعت معاملات بلاکچین