تشدید مجازات‌ در برزیل

پیشنهاد برزیل ; گزینه پرداخت ارز دیجیتال برای کارگران

Goulart به دنبال قانون جدیدی است تا همه کارگران برزیلی گزینه ای برای درخواست از کارفرمایان برای دریافت پاداش بصورت ارزهای دیجیتال داشته باشند.

پیشنهاد برزیل ; گزینه پرداخت ارز دیجیتال برای کارگران

معاون فدرال لوئیزائو گولارت، نماینده برزیلی کنگره، لایحه‌ای را برای قانونی کردن پرداخت‌های رمزنگاری به عنوان روشی برای پرداخت برای کارگران بخش دولتی و خصوصی پیشنهاد کرد.

پیشنهاد Goulart به دنبال قانون جدیدی است که به همه کارگران برزیلی اجازه می دهد تا گزینه ای برای درخواست از کارفرمایان برای دریافت پاداش در ارزهای دیجیتال داشته باشند. با این حال، این لایحه تضمین می کند که پرداخت های رمزنگاری تنها پس از توافق متقابل بین کارگران و کارفرما انجام می شود. طبق نسخه ترجمه شده این لایحه:

«محدودیت درصد پرداخت (حقوق) در ارزهای رمزنگاری شده به انتخاب آزادانه کارگر خواهد بود. هرگونه تحمیل از سوی کارفرما ممنوع خواهد بود.»

این لایحه تکامل امور مالی – از یک سیستم مبادله ای تا ارزهای دولتی و بیت کوین (BTC) – را با تمرکز بر جنبه تمرکززدایی، که اتکا به “یک شخص یا یک نهاد مرکزی” را حذف می کند، برجسته می کند.

در صورت امضای قانون، لایحه گولارت اجماع بین کارگران و کارفرمایان را برای از پیش تعیین کردن درصد دستمزد در رمزارز و پول دولتی ایجاد خواهد کرد. به گفته گولارت:

مهم‌تر از همه، این پیشنهاد به همکاری در حل مشکل «نقدی» دولت‌های فدرال، ایالتی و شهرداری با ارائه گزینه‌های پرداخت کمک می‌کند، و در عین حال، اقتصاد بازار غول‌پیکر پیش رو را به حرکت در می‌آورد.»

گولارت ضمن درخواست تایید این پیشنهاد، به ضرورت ایجاد «اقتصادی جهانی که زندگی روزمره شهروندان را تسهیل می‌کند و کیفیت زندگی خوبی را برای همه فراهم می‌کند» اشاره کرد. این لایحه پس از ۹۰ روز از تاریخ تصویب به قانون تبدیل می شود.

برزیل قصد دارد مجازات‌ها را برای جرایم مالی مرتبط با رمزنگاری تشدید کند

کمیته ویژه مجلس نمایندگان برزیل اخیراً لایحه ای را برای مجازات جرایم مالی مرتبط با رمزنگاری تصویب کرد.

آخرین اصلاحات نظارتی علاوه بر افزایش حداقل مجازات زندان برای جرائم مشابه، مجازات پولشویی را افزایش داده است. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، مجازات از یک سوم مقدار پول شسته شده به دو سوم افزایش یافته است در حالی که زمان زندان از ۱۰ سال به ۱۶ سال و هشت ماه افزایش یافته است.

«با نبود مقررات، مردم جایی برای مراجعه ندارند. بازار در برزیل پیشرفت و تعدیل خواهد کرد. به گفته معاون فدرال Aureo Ribeiro، دیگر سودجویی وجود نخواهد داشت که از فناوری برای فریب میلیون ها برزیلی استفاده کند.