پیشنهاد ETF آتی بیت کوین

پیشنهاد جدید AdvisorShares به SEC

ETF های آتی بیت کوین بیش از هر زمان دیگر در حال محبوب شدن هستند.

پیشنهاد جدید AdvisorShares به SEC

متخصصان مختلف بازار مانند مدیرعامل Osprey Funds ادعا می کنند که تأیید SEC برای ETF بیت کوین در سال جاری ممکن است غیرممکن باشد.

ETF بیت کوین مسئول پیگیری قیمت بیت کوین است ، اما مزیت دسترسی به ETF آتی بیت کوین این است که امنیت برای تجارت به عنوان یک سهام عادی در دسترس خواهد بود ، و این باعث می شود در نظر شرکت های مدیریت سرمایه گذاری جذاب باشد. در حال خرید ETF آتی بیت کوین یا صندوق قابل معامله در بورس هستند.

این صندوق های قابل معامله در بورس یا ETF ها ، وقتی تأیید شوند ، در معرض سریع بسیاری از سرمایه گذاران سهام در برابر ارزهای رمزنگاری شده قرار می گیرند. تعداد زیادی از مدیران سرمایه گذاری هستند که در حال حاضر برای تأیید به مقام نظارتی پولی ایالات متحده ، کمیته اوراق بهادار و بورس ، درخواست داده اند. متقاضی جدید برای تأیید ETF آتی بیت کوین AdvisorShares است.

Morgan Creek Capital به عنوان مشاور فرعی ETF آینده بیت کوین خدمت می کند

پیشنهاد ETF هنوز توسط SEC بررسی نشده است که از Morgan Creek Capital ، مشاور سرمایه گذاری برجسته ، به عنوان مشاور فرعی ETF که تحت AdvisorShares مدیریت می شود ، نام برده است. این سازمان مسئول راهنمایی مناسب و مشاوره تخصصی در مورد مدیریت ETF بیت کوین برای AdvisorShares خواهد بود.

رئیس SEC ، گری جنسلر ، قبلاً اشاره کرده بود که طرفدار آن ETF های بیت کوین مربوط به معاملات آتی است اما هنوز ده ها برنامه در حال انتظار را برای SEC تأیید نکرده است.

به نظر می رسد رئیس SEC ETF های آتی بیت کوین را در مقایسه با موارد فیزیکی در نظر گرفته است.