تنظیم مقررات فدرال نظارت بر رمزنگاری

پیشنهاد مقررات رمزنگاری Coinbase به مقامات آمریکایی

Crypto Exchange Coinbase در حال آماده شدن برای ارائه یک چارچوب نظارتی پیشنهادی برای مقامات فدرال است.

Coinbase مقررات رمزنگاری را به مقامات آمریکایی پیشنهاد می کند

گفته می شود که Coinbase در حال کار روی زمینه ای برای تنظیم مقررات فدرال در مورد نحوه نظارت بر صنعت رمزنگاری است.

Crypto Exchange Coinbase در حال آماده شدن برای ارائه یک چارچوب نظارتی پیشنهادی برای مقامات فدرال است.

به گفته منابع مطلع از بحث های نظارتی ، صرافی قصد دارد این پیشنهاد را در روزهای آینده به صورت عمومی ارائه کند. جزئیات این پیشنهاد هنوز در دسترس نمی باشد ، اما از جمله موارد دیگر ، شرکت قصد دارد پیشنهاد کند که چه چیزی باید و نباید در ایالات متحده به عنوان امنیت تعریف شود.

این خبر پس از آن منتشر می شود که Coinbase اعلام کرد برنامه های خود را برای ارائه یک محصول وام دهی رمزنگاری متوقف می کند ، که به گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) قوانین اوراق بهادار نقض می شود.

در اوایل ماه جاری ، پل گروال ، مدیر ارشد حقوقی Coinbase و برایان آرمسترانگ ، مدیرعامل فاش کردند که SEC یک اعلانات Wells به صرافی ارسال کرده است ، که در آن اعلام شده است که تنظیم کننده در صورت عرضه محصول “Lend” از Coinbase شکایت می کند.

SEC به دو سابقه دادگاه عالی ایالات متحده – پرونده های Howey و Reves – اشاره کرد و استدلال کرد که به نظر می رسد Lend قوانین اوراق بهادار را نقض می کند.

در حالی که Coinbase اعلامیه Wells را منتشر نکرده است ، کارشناسان حقوقی به CoinDesk گفته اند که ممکن است رگولاتور وام را با سهام یا گواهی های بهره مقایسه کند ، که اوراق بهادار تحت اختیار SEC است.

Coinbase سابقه طولانی در تلاش برای ایجاد چارچوب ها و ابزارهایی برای استانداردسازی نحوه برخورد صرافی ها با لیست ها و محصولات رمزنگاری شده ، حداقل در ایالات متحده دارد.

این مبادله یکی از اعضای موسس شورای رتبه بندی رمزنگاری بود ، تلاشی در سال ۲۰۱۹ که به دنبال ایجاد یک درک مشترک در مورد شباهت هر ارز رمزنگاری شده با یک امنیت بود.

این گروه یک ارز رمزنگاری شده را بین ۱ تا ۵ رتبه بندی کرد ، که ۱ به چیزی اشاره می کند که قطعاً امنیت نیست (مانند بیت کوین) ، و ۵ به چیزی که ظاهراً یک امنیت است اشاره می کند (CRC هیچ ارز رمزنگاری شده ای اعلام نکرده است که با این توصیف همخوانی دارد)

CRC رویکرد و کارت امتیازی خود را که پروژه ها می توانند برای ارزیابی خود در سال گذشته استفاده کنند ، منتشر کرد.

Coinbase همچنین سال گذشته یک چارچوب فنی منبع باز برای توسعه دهندگان رمزنگاری منتشر کرد. پروژه هایی که این چارچوب را به تصویب رساندند ، می توانند اطمینان حاصل کنند که ارزهای رمزنگاری شده آنها با فهرست و معاملات فنی Coinbase سازگار هستند ، اگر صرافی این ارزهای رمزپایه را برای پلتفرم خود تأیید کند.