دنیا در انتظار تصمیم بانک مرکزی آمریکا

مارکت های جهانی در هفته ی پیش رو

-امیدواری بسیار زیاد سرمایه گذاران در پی ریزش دلار در هفته ی پرمشغله  -آمار کالاهای با دوام باعث خرسندی تحلیلگران و سرمایه گذاران پس از وضعیت نگران کننده ی هند -بازار رمز ارزها نیز پس از هفته ای پر فراز و نشیب در حال آرام گرفتن آمار مبتلایان به کرونا در هند شرایط نگران کننده […]

-امیدواری بسیار زیاد سرمایه گذاران در پی ریزش دلار در هفته ی پرمشغله 

-آمار کالاهای با دوام باعث خرسندی تحلیلگران و سرمایه گذاران پس از وضعیت نگران کننده ی هند

-بازار رمز ارزها نیز پس از هفته ای پر فراز و نشیب در حال آرام گرفتن

آمار مبتلایان به کرونا در هند شرایط نگران کننده ای را برای این کشور رقم زده است که تاثیر آن در بازار های جهانی نیز قابل مشاهده میباشد. آمریکا ، انگلستان و دیگر کشورهای جهان در پیامی حمایت و کمک خود رو به این کشور اعلام کرده اند.

EUR/USD گذر از سقف قیمتی ۱/۲۱ پس از کاهش چشمگیر آمار مبنلایان به کرونا در اروپا. ایتالیا و فرانسه در حال برداشتن محدودیت های کرونایی برای شهروندان خود هستند که این خبر بسیار خوبی برای این کشور و اتحادیه اروپا است.

GBP/USD  این جفت ارز خود رو برای گذر از محدوده ی مقاومتی ۱/۳۹ آماده میکند. بوریس جانسون نخست وزیر انگلستان همچنان تحت فشار برای عدم مدیریت صحیح پاندمی می باشد. این در حالیست که نرخ واکسیناسیون در انگلستان از ۵۰درصد عبور کرده است. ارزش پوند در حال افزایش است که این موضوع تا حدودی از افزایش قیمت مس در بازارهای جهانی نشات میگیرد.

گزارش ماهیانه کالاهای بادوام آمریکا سیر صعودی داشته است این اتفاق پس از ریزش تا حدودی سنگین این شاخص در ماه فوریه بوده که این موضوع میتواند در تصمیم بانک مرکزی آمریکا تاثیرگذار باشد. بانک مرکزی آمریکا روز ۴شنبه در نشستی نرخ سود بانکی این کشور را اعلام میکند.

BTC در حال معامله بالای ۵۲هزار دلار میباشد . این درحالیست که در هفته ی گذشته این رمزارز تا ۴۷هزاردلار ریزش را تجربه کرد.ریپل نیز پس از یک هفته دوباره بالای ۱ دلار در حال معامله است. انتظار نوسان در بازار رمزارزها در هفته ی پیش رو را خواهیم داشت.