کاهش هش بیت کوین

چین، عامل کمترین میزان هش بیت کوین این روزها

تمام استخراج ها (حدود ۸ میلیون کیلووات بار برق) امشب در ساعت ۱۲ بعدازظهر به وقت پکن خاموش می شوند ، پس از اعلام تعطیلی استخراج بیت کوین در سیچوان هش بیت کوین به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

با شروع بهره برداری از معادن در چین ، میزان هش ریت بیت کوین از اوایل نوامبر به پایین ترین سطح خود رسیده است.

هش ریت شبکه Bitcoin ، معیار اندازه گیری اسب بخار محاسبه شده آن ، از اوج خود در اواسط ماه مه ، ۴۶٪ کاهش یافته است. طبق Bitinfocharts ، بیت کوین هش ریت در حال حاضر ۹۱٫۲ EH / s است (عدد یک با ۱۸ صفر بتوان ۲ رشته هش را در ثانیه) ، نزدیک به نیمی از ۱۷۱٫۴ EH / s که کمتر از شش هفته پیش ارسال شده است.

Bitinfocharts همچنین کاهش سودآوری استخراج را از اوج $ ۰٫۴۴۹ دلار در روز در هر تراشه در ثانیه تا سطح فعلی ۰٫۲۲۶ $ نسبت به همان سطح گزارش کرده است.

هش ریت BTC به مدت ۸ ماه پایین نبوده است ، آخرین بار در ۳ نوامبر ۲۰۲۰ زیر ۹۰ EH / s بوده است. نرخ هش بالاتر به معنای رقابت بیشتر بین استخراج کنندگان برای اعتبار سنجی بلوک های جدید است ، همچنین مقیاس منابع مورد نیاز برای انجام ۵۱٪ را افزایش می دهد حمله و در نتیجه امنیت بیشتر شبکه.

سقوط در هش ریت و سودآوری استخراج به دلیل سرکوب مداوم مقامات چینی در مورد امکانات استخراج بیت کوین در سراسر کشور است. در آخر هفته ، تصاویر استخرهای استخراج معدن در استان سیچوان چین در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

ما امشب شاهد یک سابقه استخراج بیت کوین خواهیم بود ، تمام استخراج های  (حدود ۸ میلیون کیلووات بار برق) امشب در ساعت ۱۲ بعدازظهر به وقت پکن خاموش می شوند ، پس از اعلام تعطیل استخراج بیت کوین در سیچوان ، دولت هرار به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

— Molly (@bigmagicdao) June 19, 2021

در ۱۸ ژوئن ، مقامات در شهر Ya’an – شهری در سطح استان در بخش غربی سیچوان – دستور دادند عملیات محلی استخراج بیت کوین خاموش شود. در اواخر سال ۲۰۱۹ ، CoinShares تخمین زد که سیچوان میزبان بیش از نیمی از هش ریت جهانی است ، و با استفاده از انرژی آبی ارزان و فصلی فراوان ، استخراج کنندگان را به خود جلب می کند.

در تاریخ ۱۲ ژوئن ، مقامات استانی یون نان نیز با صدور اطلاعیه ای دستور تحقیق در مورد ادعای استفاده غیرقانونی از نیروی برق توسط افراد و شرکت های درگیر در استخراج بیت کوین را صادر کردند.

بر اساس گزارش CNBC که در ۱۵ ژوئن منتشر شد ، نیک کارتر ، شریک Castle Island Ventures ، با بیان این که هش ریت بیت کوین در حال کاهش است ، اظهار داشت: “به نظر می رسد که کارکردن در سراسر کشور خاموش است.” در اوایل ماه مه ، Cointelegraph گزارش داد که نشانه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه هش ریت بیت کوین شروع به ترک چین می کند.

کارتر پیش بینی کرد حداقل نیمی از کل هش ریت بیت کوین به مرور زمان چین را ترک کند.

آمریکای شمالی ، به ویژه ایالت تگزاس ، به دلیل قوانین مطلوب و فراوانی انرژی های تجدیدپذیر ارزان قیمت ، به یکی از مقصد های اصلی برای”مهاجرت بزرگ استخراج معدن” نامیده شده است ، تبدیل شده است.

برنامه ماینرهای چینی برای سبز شدن