چهارمین قطب بزرگ استخراج در چین

چین به ماینرهای استان یون نان هم اولتیماتوم داد

گزارش های محلی در چین گزارش می دهند که اداره انرژی یون نان روز جمعه با صدور اطلاعیه ای دستور تحقیق در مورد سواستفاده و استفاده غیرمجاز از برق توسط استخراج کنندگان بیت کوین را صادر کرد.

در حالی که مقامات به ماینرها در ماه ژوئن مهلت دادند در حالی که علیه سواستفاده از برق توسط استخراج کنندگان مبارزه می کردند ، ممنوعیت استخراج بیت کوین به آرامی به استان یون نان سرازیر شد.

گزارش های محلی در چین گزارش می دهند که اداره انرژی یوننان روز جمعه با صدور اطلاعیه ای دستور تحقیق در مورد سواستفاده و استفاده غیرمجاز از برق توسط استخراج کنندگان بیت کوین را صادر کرد.

همانطور که از ماینرها خواستند که استخراج بیت کوین را متوقف کنند ، تهدید کردند که کسانی را که با اخطار به کار خود ادامه دهند مجازات می کنند.

این اطلاعیه در پایان ماه ژوئن یک اولتیماتوم تعیین کرد و همچنین در شبکه های اجتماعی کشور پخش شد. یون نان چهارمین قطب بزرگ استخراج بیت کوین در چین است زیرا مقررات متوقف کردن فعالیت ها پس از بسیاری از مکان های دیگر مانند Qinghai ، سین کیانگ به این منطقه وارد می شود.

مناطقی که مانند سیچوان به دلیل ممنوعیت استخراج بیت کوین شورش کرده اند ، این صنعت را مورد بررسی قرار می دهند. با این وجود مغولستان داخلی اقدامات لازم برای ریشه یابی رمزنگاری را رونمایی کرده است.

فراتر از محیط زیست ، چرا چین به دنبال پایان دادن به استخراج بیت کوین است؟

علاوه بر نگرانی در مورد مقادیر زیادی انرژی مورد نیاز برای قدرت محاسباتی در جهت ایجاد ارزهای رمزپایه ، دولت مرکزی چین همچنین نگران گمانه زنی ها پس از افزایش قیمت بیت کوین است.

این کشور آسیایی بیش از نیمی از تولید جهانی بیت کوین را تشکیل می دهد. معدنچیان در این کشور پس از آنکه دولت قول داد ماه گذشته معدن و تجارت بیت کوین را کنترل کند ، در حال بررسی مکان دیگری هستند.

لی لی تانگ ، مدیر عامل خدمات مالی در Babel Finance ، یک وام دهنده رمزنگاری و مدیر دارایی مستقر در هنگ کنگ ، اظهار داشت:

 بسیاری از ماینرها که در چین در حال تجارت هستند ، به فکر حرکت به خارج از کشور هستند.

گزارش های تأیید نشده حاکی از آن است که این کشور در مورد کلیه فعالیت های بیت کوین (استخراج ، تجارت ، نگهداری و غیره) نیز سختگیرانه است تا راه را هموارتر کرده و ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور (CBDC) را به راحتی توسط ساکنان کشور پذیرفته شود.

طرح های رمزنگاری غیرقانونی در استان هاینان چین

ممنوعیت حساب های رمزنگاری توسط غول شبکه های اجتماعی چینی