برداشت نقدی از طریق coinbase

کاربران Coinbase می توانند برداشت های نقدی انجام دهند

Coinbase تصریح می کند که شبکه RTP محدودیتی در معاملات روزانه ندارد. پلت فرم رمزنگاری با Google Pay و Apple Pay برای خرید ارزهای رمزپایه با پول دولتی همکاری می کند.

کاربران Coinbase می توانند برداشت های نقدی انجام دهند

Coinbase ، پیشرو مبادله رمزنگاری ارزهای رمزنگاری شده ، سیستم خود را به روز کرده و پذیرش توکن را آسان تر کرده است. بازار ارزهای دیجیتال طی ماه ها رشد کرده است. از زمانی که بیت کوین در آوریل به بالاترین حد خود رسید و بیش از ۶۴۰۰۰ دلار معامله شد ، خرید بیت کوین افزایش یافته است.

پلت فرم Coinbase به این روندها توجه کرده است. مبادله رمزنگاری ویژگی های جدیدی را نشان می دهد که به سرمایه گذار عادی کمک می کند تا معاملات رمزنگاری را با موفقیت انجام دهد. یکی از مهمترین جنبه های به روزرسانی این پلتفرم ، کمک هزینه جدید برای برداشت تا ۱۰۰۰۰۰ دلار است.

مشارکت Coinbase با Google Pay و Apple Pay

کاربران Coinbase می توانند برداشت های نقدی انجام دهند

پلتفرم ارز رمزنگاری شده نه تنها دامنه برداشت ها را افزایش داده بلکه پشتیبانی از پرداخت های خود را نیز افزایش داده است. مبادله رمزنگاری مرتبط با Google Pay و Apple Pay از سپرده های ارز فیات مانند دلار در سیستم خود پشتیبانی می کند. به این ترتیب ، مشتریان Android و iPhone می توانند با استفاده از تلفن های همراه ، بیت کوین خود را به طور کارآمدتر مبادله کنند.

مشتریان مشترک Google یا Apple Pay با کارت اعتباری MasterCard یا Visa اکنون می توانند آن را در برنامه پیوند دهند. با این روش پرداختی که Coinbase تبلیغ می کند ، خرید ارزهای رمزنگاری شده آسان خواهد بود.

برنامه Apple Pay خرید ارزهای رمزنگاری شده را با مبادله رمزنگاری خودکار کرده و در iPhone و مرورگر وب Safari در دسترس قرار می دهد. در عین حال ، Google Pay فقط برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس خواهد بود. در حال حاضر ، گزینه خرید ارزهای رمزنگاری شده در Google Pay در دسترس نیست.

پلتفرم Coinbase معاملات Google Pay را تا اواخر پاییز و همه رمزنگاری های موجود لیست می کند. با این حال ، مبادله رمزنگاری امکان خرید رمزنگاری از کیف پول الکترونیکی PayPal ، مانند TDC یا معاملات بانکی را می دهد.

استفاده از برداشت خودکار پول

مرتبط ترین ویژگی Coinbase در به روزرسانی خود شامل برداشت های خودکار است که بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار است. این معامله از طریق شبکه RTP انجام می شود ، که به مشتری اجازه می دهد پول خود را در عرض چند دقیقه دریافت کند. اگرچه این معاملات سریع نیستند ، اما از نحوه کار شبکه های دیگر در پلتفرم فراتر می روند.

صرافی تصریح می کند که مشتری محدودیت استفاده از شبکه RTP در روز نخواهد داشت. برای عضویت در این تراکنش ها ، کاربر باید یک حساب Coinbase داشته باشد. گیرنده همچنین باید شبکه RTP را برای دریافت سپرده فعال کند.

به این ترتیب ، پلتفرم ارز رمزنگاری شده بار دیگر با پرداخت های خودکار در بازار اولویت پیدا می کند. در آینده ، شرکت رمزنگاری ممکن است یک شبکه پرداخت را تبلیغ کند.