ویزا بازیکن برجسته در شبکه جهانی

کارت های اعتباری پاداش بیت کوین با پشتیبانی ویزا

دارندگان این کارت های اعتباری به جای پرداخت نقدی به هواپیمایی ها با سایر جوایز بازپرداخت ، درصدی بیت کوین کسب می کنند جوایز کسب شده بیت کوین به حساب BlockFi صاحبان کارت منتقل می شود.
کارت های اعتباری پاداش بیت کوین با پشتیبانی ویزا

وام رمزنگاری و پس انداز BlockFi مستقر در نیویورک امروز کارت اعتباری پاداش بیت کوین خود را راه اندازی کرد. این کارت برای مشتریان تأیید شده در لیست انتظار ایالات متحده در دسترس است.

کارت اعتباری BlockFi Rewards Visa Signature با نام رسمی ، اولین بار در اواخر سال گذشته توسط Visa و BlockFi اعلام شد. این کارت برای استفاده در هر کجا که ویزا کارت پذیرفته شده باشد ، به گیرندگان خود اجازه می دهد به جای پرداخت های نقدی هواپیمایی با سایر جوایز بازپرداخت ، ۱٫۵ درصد از طریق بیت کوین درآمد کسب کنند. جوایز کسب شده بیت کوین به حساب BlockFi بهره صاحبان کارت منتقل می شود.

گزارش های اولیه می گفتند که این کارت سالانه ۲۰۰ دلار هزینه دارد. اما BlockFi در ماه مه تصمیم خود را تغییر داد و کارت بدون هزینه سالانه راه اندازی شد. دارندگان کارت واجد شرایط دریافت ۲٪ بیت کوین در هزینه های سالانه بیش از ۵۰۰۰۰ دلار هستند. به عنوان مثال ، اگر مشتری در طول یک سال ۶۰،۰۰۰ دلار هزینه کند ، ۲٪ از هزینه ۱۰،۰۰۰ دلار را در BTC دریافت می کند.

کارت اعتباری BlockFi همچنین مزایای آشنایی را برای اکوسیستم رمزنگاری ارائه می دهد ، مانند پاداش معاملات و یک برنامه ارجاع. کارت توسط Evolve Bank & Trust صادر شده است.

تری آنجلوس ، SVP و رئیس جهانی fintech در ویزا ، اظهار داشت که برنامه های پاداش رمزنگاری راهی جذاب برای استقبال کاربران از اقتصاد رمزنگاری است و ویزا از دیدن نمونه های بیشتری از آنها هیجان زده است.

فلوری مارکز ، بنیانگذار BlockFi ، اضافه کرد:

تقریباً همه از نقش ارزهای رمزنگاری شده در تغییر شکل فضای مالی اطلاع دارند: “این کارت باعث می شود که مردم بتوانند در هنگام خرید روزانه بیت کوین را پس بگیرند.”

ویزا یک کاوشگر شناخته شده در ارزهای رمزپایه است که به طور کلی پذیرش ارزهای دیجیتال را گسترش می دهد. همانطور که Cointelegraph با جزئیات تجزیه و تحلیل کرد ، تأیید عمومی ویزا در مورد موضع مثبت آن در قبال خدمات پرداخت ارزهای رمزنگاری شده ، نشان دهنده انگیزه آن برای باقی ماندن به عنوان یک بازیکن برجسته در شبکه پرداخت جهانی است.

تحلیل تکینکال دامیننس بیت کوین ; ۱۵ تیر

کیف پول Trust Wallet