کاردانو مرکز توجه ...

کاردانو سومین دارایی شرکت اسکیل

شرکت مدیریت سرمایه گری اسکیل با فروش بیت کوین صندوق «دیجیتال لارج کپ فاند» خود اقدام به خرید اتریوم و کاردانو کرده است.

شرکت مدیریت سرمایه گری اسکیل (بزرگترین صندوق سرمایه گذاری بیت کوین در جهان ) با فروش برخی از ذخایر بیت کوین صندوق «دیجیتال لارج کپ فاند» خود اقدام به خرید اتریوم و کاردانو کرده است.

کاردانو هم اینک ۴.۲۶ درصد از سهام این صندوق را تشکیل می‌دهد و بعد از بیت کوین و اتریوم در جایگاه سوم قرار دارد. ذخایر بیت کوین این صندوق از ۷۹.۸ درصد در پایان سه ماه نخست امسال کاهش یافته و به ۶۷.۴۷ درصد در پایان سه ماه دوم رسیده است. اندوخته اتریوم این صندوق در بازه زمانی مشابه از ۱۷.۵ درصد به ۲۵.۳۹ درصد افزایش یافته است.

طبق گفته ادوارد مک گی ، معاون مالی در گری اسکیل،  مجددا تعادل کل بازار ارزهای دیجیتال  را در بر میگیرد .

ما خوشحالیم  و از کاردانو به عنوان نمونه ارزهای صندوق سرمایه گذاری بزرگ دیجیتال خود استقبال می کنیم و در همین جهت تلاش می کنیم که کاردانو در صندوق متنوع ما مجموعاً ۷۰ درصد از کل دارایی های دیجیتال را تشکیل دهدو  با خیال راحت این دارایی  را نگه میداریم .

اطلاعات کوین مارکت کپ (یکی از معتبرترین سایت هایی که به صورت لحظه ای قیمت ارزهای دیجیتال و تغییرات آن ها را نمایش می دهد، سایت کوین مارکت کپ می باشد) نشان می دهد که غلبه بیت کوین در نسبت به ارزهای مطرح دیگر به طرز چشمگیری کاهش یافته و در حال حاضر . آلت کوین ها مانند اتریوم و کاردانو سهم  پادشاه بازار را کمرنگ کرده اند .

تحلیل تکنیکال کاردانو ; ۵ تیر