قوانین ممنوعیت تبلیغات رمزارز ها در گوگل

کاهش تعداد جستجوی رمزارز ها در گوگل

آمار پلتفرم آربور دیتا ساینس گواه این موضوع است که جستجو در ارتباط با عبارت crypts در گوگل توسط کاربران آمریکایی درحال کاهش است.

آمار پلتفرم آربور دیتا ساینس (Arbor Data Science) گواهی این موضوع می باشد که جستجو در ارتباط با عبارت «crypts» در گوگل توسط کاربران آمریکایی درحال کاهش است.

این درحالی است که جستجوی عبارات «call option» و «bull spread» در این کشور درحال افزایش است و این موصوع نشان می‌دهد که درصد خطرپذیری سرمایه‌گذاران آمریکایی هنوز بالا است. گفتنی است که بیشترین میزان جستجوی عبارات مرتبط با ارزهای دیجیتال در ۹ مه و پیش از ریزش گسترده این بازار اتفاق افتاده است .

کاهش تعداد جستجوی رمزارز ها در گوگل

باید اضافه کرد که گوگل  در عملکردی غافلگیرکننده، قانون ممنوعیت تبلیغات صرافی ارزهای دیجیتال در صفحهات وابسته به خود را برداشت. این محدودیت‌ها ۳ سال پیش توسط گوگل اتخاذ شده بود.

کاربران حوزه ارزهای دیجیتال که میخواهند انتشار تبلیغ در سرویس‌های گوگل داشته باشند ، می‌بایست به‌عنوان کسب‌وکار حوزه خدمات پولی در FinCEN‌ ثبت نام کرده باشند و حداقل در یکی از ایالت‌های آمریکا به‌عنوان انتقال‌دهنده پول کار کرده باشند  یا مجوز بانکی ایالتی یا فدرالدریافت کرده باشند . این قوانین راه را برای ارائه تبلیغات نهادهایی مثل انکوریج (Anchorage) و پکسوس (Paxos) فراهم می‌کند.

گفتنی است  وضع این قوانین از سوی گوگل مانع انجام تبلیغات کسب‌ و کارهایی مثل عرضه‌های اولیه سکه، پروتکل‌های دیفای یا محصولات معاملاتی و خریدوفروش ارزهای دیجیتال می‌شود. گوگل در بخشی از قوانین خود اعلام کرده است که تجمیع‌کنندگان اخبار و نمودارها و خدمات تحلیلی و سیگنال‌ دهی  ، همچنان در فهرست سیاه تبلیغات گوگل قرار خواهند گرفت.

تحلیل تکنیکال شاخص کل رمز ارزها ;۷ تیر