هیچ چیز در یک خط مستقیم بالا نمی رود

کاهش قیمت BTC به معنای پایان نیست

آیا گاو نر بیت کوین فرار کرده است؟ این تحلیلگر چنین عقیده ای ندارد

قیمت بیت کوین (BTC) طی یک روز اخیر یا کاهش یافته است و از بالاترین سطح ۶۰،۰۰۰ دلار به زیر ۵۰،۰۰۰ $ سقوط کرده است. طبق گفته یک تحلیلگر مشهور کریپنو ، PlanB ، این لزوماً به معنای پایان کار صعود دارایی نیست.

PlanB روز جمعه در توییتی گفت: “هیچ چیز در یک خط مستقیم بالا نمی رود.

“بیت کوین تا این ماه ۶ ماه متوالی افزایش یافته است. این به نظر می رسد مانند فرو رفتن در میانه راه که در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ نیز شاهد آن بودیم. “

PlanB به دلیل مدل Bitcoin Stock-to-Flow یا S2F در صنعت رمزنگاری شناخته شده است. این مدل اساساً قیمت بیت کوین را در یک مسیر صعودی همزمان با کاهش و افزایش مقدار آن پیش بینی می کند. وی همچنین تعداد دیگری از مدلهای پیرامون این مفهوم را ساخته و از جنبه های مختلف فاکتور گرفته است.

طی چندین ماه گذشته ، بیت کوین قیمت بالاترین قیمت خود را در سال ۲۰۱۷ کاهش داده است و بر اساس داده های TradingView ، در ۱۴ آوریل ۶۵۵ دلار خجالتی است. در روزهای بعد ، BTC تا ۲۳ آوریل نزدیک به ۴۷،۵۰۰ دلار سقوط کرد – تقریباً ۲۶٪ کاهش. طبق توئیت PlanB’s ، این حرکت با چرخه های گاو نر قبلی Bitcoin سازگار نیست.

توییت PlanB در روز جمعه همچنین نمودار نمودار قیمت بیت کوین در بازارهای گاو نر را شامل می شد که به دنبال هر یک از کاهش های قبلی آن انجام شد. نصف شدن در سال های ۲۰۱۲ ، ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ اتفاق افتاد. بازارهای گاو در ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۷ و ۲۰۲۰/۲۰۲۱ دنبال شدند.

هیچ چیز در یک خط مستقیم بالا نمی رود.بیت کوین تا کنون ۶ ماه متوالی افزایش یافته است. به نظر می رسد این شیب در میانه راه است که در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ نیز مشاهده کردیم.

مزرعه های قبلی گاو نر در میان زمینه چرخه گاو نر بیشتر ، بازده قابل توجهی در قیمت داشته است. بر اساس نمودار BLX BraveNewCoin در TradingView ، در طی اجرای گاو نر در سال ۲۰۱۳ ، پس از اقدام قابل توجه قیمت صعودی ، Bitcoin بین آوریل و ژوئیه ۲۰۱۳ حدود ۷۵ درصد سقوط کرد. پس از آن افت ، بیت کوین قبل از ضربات سال ۲۰۱۴ به رشد قابل توجهی دست یافت. در سپتامبر سال ۲۰۱۷ ، بیت کوین پس از دستاوردهای قابل توجه ، تقریباً ۴۰٪ افت کرد ، اما در ماه های بعدی قبل از سقوط در بازار خرسی ، به بالاترین سطح رسید.