Bitfarms میگوید :

کاهش هزینه استخراج بیت کوین در آرژانتین

Bitfarms تخمین می زند که تاسیسات آرژانتین هزینه های استخراج BTC را ۴۵٪ کاهش دهد. Bitfarms تخمین می زند که اگر امکانات آینده آرژانتین عملیاتی باشد ، می تواند BTC را با قیمت ۴۱۲۵ دلار در Q4 2020 استخراج کند. شرکت استخراج Bitcoin Bitfarms کانادا برنامه خود را برای گسترش در آمریکای جنوبی به روز […]

Bitfarms تخمین می زند که تاسیسات آرژانتین هزینه های استخراج BTC را ۴۵٪ کاهش دهد.

Bitfarms تخمین می زند که اگر امکانات آینده آرژانتین عملیاتی باشد ، می تواند BTC را با قیمت ۴۱۲۵ دلار در Q4 2020 استخراج کند.

شرکت استخراج Bitcoin Bitfarms کانادا برنامه خود را برای گسترش در آمریکای جنوبی به روز کرده و اعلام کرده است که یک قرارداد هشت ساله برای تهیه ۲۱۰ مگاوات یا مگاوات برق با قیمت ۰٫۰۲۲ دلار در هر کیلووات ساعت یا کیلووات ساعت تأمین کرده است.

بر اساس گزارش ۱۹ آوریل ، Bitfarms از زمان امضای تفاهم نامه برای ساخت نیروگاه ۶۰ مگاواتی در اکتبر سال ۲۰۲۰ ، در زمینه تقویت شرایط کار در آرژانتین پیشرفت چشمگیری داشته است.

Bitfarms علاوه بر توسعه اطمینان از افزایش ۲۵۰ درصدی ظرفیت برق و موافقت با افزایش ۱۰ درصدی قیمت برق ، نشان داد که در حال بحث و گفتگوهای پیشرفته با یک شرکت ساختمانی محلی و ارائه دهنده مهندسی برای شروع ساخت یک مرکز استخراج است. نیروگاه ، و در حال حاضر قصد دارد استخراج بیت کوین را در اوایل سال ۲۰۲۲ در این مرکز آغاز کند.

در اوایل ماه مارس ، Bitfarms 48000 استخراج کننده بیت کوین نسل جدید را از MicroBT سفارش داد ، با اعلامیه اخیر که “بخش قابل توجهی” از موجودی برای استقرار در تاسیسات جدید در نظر گرفته شده است.

Bitfarms تخمین می زند که بتواند Bitcoin را فقط ۴۱۲۵ دلار برای هر BTC در آرژانتین در طی Q4 2020 استخراج کند ، که تقریبا ۴۵٪ پس انداز بیش از امکانات کبک خود را شامل می شود – که می تواند هر یک تقریباً ۷،۵۰۰ دلار BTC تولید کند.

همچنین کاهش هزینه های تولید به Bitfarms این امکان را می دهد تا عمر اقتصادی بسیاری از واحدهای استخراج قدیمی را افزایش دهد و خاطرنشان می کند که با بهره برداری از تأسیسات جدید ، بخش قابل توجهی از سخت افزار استخراج قدیمی آن به آرژانتین منتقل می شود.

در اوایل این ماه ، Bitfarms اعلام کرد که ۳،۴۹۶ استخراج کننده جدید را بین آوریل و ژوئیه سال جاری مستقر می کند و نرخ هش عملیاتی خود را به ۲۸۰ پنتاژاز در ثانیه افزایش می دهد.

این شرکت همچنین اظهار داشت که روزانه ۷٫۵ بیت کوین به ذخایر خود اضافه می کند ، در حال حاضر ۶۵۰ بیت کوین به ارزش ۴۱ میلیون دلار در اختیار دارد و پیش بینی می کند موجودی آن ۱۰۰۰ BTC در هفت هفته آینده برگزار شود.